“Iliri nuk është fitues i Big Brother”, parashikuesja: Është familjar i mirë- Shqipëria Live
06/12/2021 16:51

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

“Do hapen diskot, do hiqen maskat” Anglia lirohet përfundimisht nga Covid-Shqipëria Live
19/01 17:35
“35 milionë persona kanë marrë dozën e tretë” mjeku shpjegon situatën në Angli-Shqipëria Live
19/01 17:35
“Bëri shaka dhe me djalin tim”, vëllai tregon çastet e fundit të 29 vjeçarit- Shqipëria Live
19/01 17:21
“Të dua shumë”,Einxheli dhe Dagz i shprehin dashurinë njëri -tjetrit,Lei:U emocionova-Shqipëria Live
19/01 17:18
“Nominimet ishin të menduara mirë”,Antoneta:Do ju nxjerrin të palarat njëri-tjetrit-Shqipëria Live
19/01 17:18
“Arbëri bëri një super nominim”,Qetsori: E njoh është strateg si në tenis- Shqipëria Live
19/01 17:18
I thanë se u vetëvra në burg, vëllai viktimës:Drejtoresha e burgut e kishte inat-Shqipëria Live
19/01 17:14
“Vëllai ta kanë vrarë”,Bekim Mata:Një ditë më parë kisha folur në telefon me vëllanë-Shqipëria Live
19/01 17:14
“Therën një gardian në burgun e Nicës, mendoj është hakmarrje”, trondit shqiptari-Shqipëria Live
19/01 17:13
Tronditëse, burgu i frikshëm i Nicës ku gardianët dyshohen se vrasin shqiptarët-Shqipëria Live
19/01 17:13
Einxhel zgjohet në mëngjes duke përqafuar bluzen e Dagz,Lei: Do jenë ngrohtë jashtë-Shqipëria Live
19/01 17:13
Einxheli me”shpatë të madhe”pas daljes së Dagzit,Antoneta:Është kërcënim për Donaldin-Shqipëria Live
19/01 17:13
“Largimi i Dagz do sjelli dinamika”,Qetsori:Javë jo e qetë për çiftin Donald Beatrix-Shqipëria Live
19/01 17:12
Zinxhiri eliminoi Dj Dagz, Qetsori:Zinxhiri solli gjallëri në shtëpi dhe në lojë-Shqipëria Live
19/01 17:12
“Ti nuk lan as mu*in tënd”, Iliri dhe Donaldi sherr në Prime- Shqipëria Live
19/01 17:12
Lei Kraja:Egzona ka pëlqim ndaj Donaldit, prandaj qau aq shumë-Shqipëria Live
19/01 17:10
Egzona ka frikë se mos gjykohet si”Beatrixa e Re”trekëndësh mes Egzona-Donald-Beatrix?-ShqipëriaLive
19/01 17:10
“Donald-Beatrix-Egzona-Bora,do kemi një katërkëndësh”, Antoneta: Nuk ka më trekëndësh-Shqipëria Live
19/01 17:10
“Këtë të premte del Beatrix”, të ftuarit japin parashikimet se kush eliminohet-Shqipëria Live
19/01 17:09
“Më vrau babain,vëllai i mori borxh 600€”,djali i familjes tregon vrasjen në Athinë – Shqipëria Live
19/01 15:26