“Iku polici andej, hajde lahemi këtej”, Besnik Vathi: Nuk ka turizëm me zona të kuqe
26/05/2020 22:06

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open- “Vetëflijimi i familjes Josifi”- flasin Redi Shehu, Akil Pano, Iris Luarasi, Neli Demi
10/07 03:25
A ekziston koronavirusi? Edmond Mara: Mendoja pse nuk më zë mua por ishte një Ferr
10/07 01:26
U shërua nga koronavirus, Mara tregon peripecitë disa ditore me 127-tën, dhe mjekët e urgjencës
10/07 01:24
Gjermeni: Situata në Infektiv është shumë e rëndë, Alimehmeti: Nuk treguam kujdes
10/07 00:25
Çfarë ndodh në Infektiv? Infektologia Gjermeni: Na ndodh të përlotemi për pacientet
10/07 00:23
Mjeku në Parma: Shifrat në Shqipëri po më kujtojnë Italinë, ilaçi më i mirë është parandalimi
10/07 00:20
Kërkesa e mjekut Shpëtim Baçi: Duhen ndaluar mbrëmjet e maturës dhe dasmat
10/07 00:18
Pastori Pano: Shpirti është i pavdekshëm, nga trupi do ndahemi një herë e përgjithmonë
10/07 00:16
Nuk ushqehej që nga Viti i Ri, Mjeku psikiatër Demi: 52 vjeçarja të ushqehet në mënyrë të detyrueshme
09/07 23:09
Iris Luarasi: Mendimi kritik është i domosdoshëm në shkolla, diskutime mes të ftuarve
09/07 23:06
Fotografia dhe piktura e babait te vetëvrarë, Andi Bora nxjerr të tjera materiale nga familja Josifi
09/07 23:02
Redi Shehu flet për sektet fetare në Shqipëri, Kulla: Të hapen dosjet e vjetra
09/07 22:48
Ilir Kulla: Dëshmitarët e Jehovait më përplasen me SHBA-të, ja çfarë thotë neni 24
09/07 22:37
“Këto sekte bëjnë lavazh truri”, Imzot Frendo: Nënvizojnë Biblën jashtë kontekstit
09/07 22:23
Imzot George Frendo tregon rrugën se si kanë ardhur në Shqipëri sektet fetare
09/07 22:22
Luarasi: Duhet ndërhyrje, ekzistojnë 611 organizata fetare përveç 5 feve kryesore
09/07 22:22
Gazetari nxjerr shënimet e motrave Josifi ku përmendet Pastori Pano, “ma bën dhimbjen më të madhe”
09/07 22:22
Blerta Josifi vuante nga depresioni? Mjeku psikiatër: Natyra e ngjarjes nuk lë vend për depresion
09/07 21:57
Ngjarja e rëndë në Kombinat, Shehu: Nuk gjykohen religjionet nga anomalitë
09/07 21:44
Skema, ja si u ndërhy një javë më parë në familjen Josifi, “në dhomën tjetër kemi motrën”
09/07 21:44