“I plas bomba në dorë”, ngjarja e rëndë në ambasadën e Ukrainës – Shqipëria Live
01/12/2022 15:45

Një punonjës në Ambasadën ukrainase në Madrid ka pësuar lëndime pasi hapi atë që mendohet se ishte një letër bombë të mërkurën, duke bërë që Kievi të paralajmërojë të gjithë diplomatët e tij që të rrisin masat e sigurisë. Gazetar: Hermes Kafexhiu

Turku del nga pallati dhe tregon tmerrin mes rrënojave – Shqipëria Live
08/02 16:33
“Kemi nevojë për ndihmë”, thirrja e të mbijetuarit nga tërmeti për banorët në Turqi – Shqipëria Live
08/02 16:33
“Dolën nga ana e pasme e ndërtesës”, flet turku: Isha me nënën në shtëpi – Shqipëria Live
08/02 16:33
” Tërmeti i dytë ishte shumë i fuqishëm, menduam se do vdisnim”, flet turku – Shqipëria Live
08/02 16:32
“Vëlla e motër poshtë rrënojave”, video që po bënë xhiron e rrjetit – Shqipëria Live
08/02 16:32
” Mban dorën e vajzës që ka vdekur nën rrënoja”, foto prekëse – Shqipëria Live
08/02 16:31
Nominimi i Kiarës? Mikesha e ngushtë: Në vend të Teas duhet të ishte Kristi – Shqipëria Live
08/02 16:26
Luizi dhe Armaldo po trazojnë ujërat në shtëpi, motra e Oltës: Strategji e lodhshme – Shqipëria Live
08/02 16:26
Deklatatë e fortë për burrin e Oltës. Kiara Luiz shkëmbejnë puthje live – Shqipëria Live
08/02 16:26
“Krisu ti dhe put**na jote”, familja e Kiarës u prek shumë nga ofendimi i Amosit – Shqipëria Live
08/02 16:26
Fotoja virale e Efit me Oltën,reagon Gerta Gixhari:Efi tallet me dhimbjen njerëzore- Shqipëria Live
08/02 16:25
“Ti nuk qave për djalin, sa për Amosin”, kriset marrëdhënia Olta -Dea – Shqipëria Live
08/02 16:25
Motra e Oltës shpërthen ndaj opinionistëve: S’mund të qeshësh me dhimbjen e tjetrit- Shqipëria Live
08/02 16:25
“22 vetë në ditë vdesin nga kokaina”, Kanadaja e legalizon përdorimin- Shqipëria Live
08/02 16:07
“Me kokainë në xhep, policia nuk të arreston” miratohet ligji në Kanada – Shqipëria Live
08/02 16:06
“Ja si ramë në gjurmët e trafikantit që shet fëmijë”, flet gazetarja e ” Fiks Fare” – Shqipëria Live
08/02 15:35
“Nxori në shitje fëmijën në bark të nënës”, avokati: Dënohet me burg 10-20 vite – Shqipëria Live
08/02 15:34
“Fëmija si mall për shitje”, Hazizaj: Një drame e madhe sociale – Shqipëria Live
08/02 15:34
“Në vitet 2000 shitje e fëmijëve ishte një fenomen normal në Shqipëri” – Shqipëria Live
08/02 15:33
Do shiste fëmijën e tij për të blerë makinë 20 mijë euro, zbardhet ngjarja në Durrës- Shqipëria Live
08/02 15:33