I martuar me shokun e ngushtë, avokati shqiptar: Do më vrasë gjyshja po s’ bëmë fëmijë!
09/04/2021 18:00
“Lidhjet që mbahen nga seksi mbarojnë shpejt”, deklarata e fortë edhe për vajzat shqiptare
11/05 19:08
Babai i Rita Orës zbulon dashurinë e parë të këngëtares teksa hante qofte me aktorin shqiptar
11/05 19:08
Ups! Nora Malaj paska mbesë këngëtaren shqiptare me famë ndërkombëtare dhe askush nuk e dinte!
11/05 19:08
Mik me babain e Rita Orës, aktori shqiptar bën batutë për nënën e saj
11/05 19:07
Ftesë në 5, 46 operacione tek i biri, nëna e Alonsos shpreson në mrekulli, 11 Maj 2021, Pjesa 1
11/05 19:06
Ftesë në 5, Gjyshërit e Duas & Ritës shijonin kafen bashkë, po mbesat sot? 11 Maj 2021, Pjesa 2
11/05 19:05
Ftesë në 5, Pas 17 vitesh sërish bashkë… sa shanse ka lidhja me J.Lo & Ben? 11 Maj 2021, Pjesa 3
11/05 19:04
Gazetarja e revoltuar: Njerëzit s’ mbajnë maska pas fushatës, ja ç’ duhet të bënte Rama!
10/05 20:34
Pamje live nga stacioni i urbanit në Tiranë, qytetarët ruhen nga dielli jo nga kovid!
10/05 20:34
Grumbullime dhe festime në jug, mohon e ftuara: Nuk kishte thyerje rregullash në fundjavë!
10/05 20:34
A do të lirohemi këtë fundjavë? Skënder Brataj sqaron njëherë e mirë thashethemet
10/05 20:33
“Ca të nënës e ca të njerkës”, Arvin Kita debat me Brataj: S’zbatohen rregullat njësoj!
10/05 20:33
“Nuk e kemi arritur imunitetin e tufës, por do të bëjmë një dimër normal”, sqaron Brataj
10/05 20:32
Hapja e orarit apo heqja e maskave, ja cila është masa e parë që do të hiqet
10/05 20:32
Ftesë në 5, Drejt lirimt këtë verë? Përgjigjet Skënder Brataj, 10 Maj 2021, Pjesa 3
10/05 19:55
Ftesë në 5, Brataj jep lajmin e mirë: Do të kemi nga një lehtësim çdo javë, 10 Maj 2021, Pjesa 2
10/05 19:55
Ftesë në 5, 48 orë pa asnjë të shtruar nga covid, kur do lirohemi? 10 Maj 2021, Pjesa 1
10/05 19:38
Ftesë në 5, Çifti fitues i Just Dance bën bujë në Itali, planet pas fitores, 7 Maj 2021, Pjesa 3
07/05 18:00
Çifti i balerinëve pjesë e programit të njohur italian?! Ja kur do t’i shohim
07/05 18:00
“S’ më pëlqejnë djemtë e bukur”, deklarata e juristes brune lë gojëhapur rivalen bionde
07/05 17:45