I dehur ngatërroi dhomën e hotelit! Çfarë i panë sytë të ftuarit?! – Ftesë në 5, Pjesa 2
19/06/2024 17:45

"Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00.

1 gotë verë gjatë ushqimit, apo 1 gotë ujë? Çudit nutricionistja! – Ftesë në 5, Pjesa 2
23/07 18:00
Linjat perfekte? E ftuara: Unë ha 1 picë direkt pas palestre! – Ftesë në 5, Pjesa 1
23/07 17:30
Nora Malaj: Nuk pranoj para nga djali për t’i mbajtur vajzën… – Ftesë në 5, Pjesa 3
22/07 18:15
Gazetarja: Gjyshërit shqiptarë shfrytëzohen nga fëmijët e tyre … – Ftesë në 5, Pjesa 2
22/07 18:00
Saraseli: Motra mori “me stil” nënën në Angli për t’i mbajtur djalin, na preu krahët… – Ftesë në 5
22/07 17:50
Gazetarja: Kolegu austriak më tha që nëna nuk na mban fëmijët, ndjek hobit e saj… – Ftesë në 5
22/07 17:45
Kejsi & Frenki, 2 fituese në “Muza Competition”, motra & konkurente – Ftesë në 5, Pjesa 1
22/07 17:30
Ishi i kthehet: E mban mend kur ishe i dshuruar me mua? Çfarë i tha i ftuari? – Ftesë në 5, Pjesa 3
19/07 18:15
“Nuk do merrja marshin e 5-të kur kam qenë 20 vjeç”! Çfarë zbuloi e ftuara? – Ftesë në 5, Pjesa 2
19/07 18:00
U dashurua nga e para 50 vjeç! Historia që habiti studion – Ftesë në 5
19/07 17:45
Njihuni me djalin me spektrin autik që repon frengjisht? – Ftesë në 5, Pjesa 1
19/07 17:30
“Bieta ke ngritur 1 xhami me këtë që ke bërë”! Moderatorja nuk pushon nga lotët – Ftesë në 5
19/07 17:15
Gazetarja e ‘Top Channel’ e thotë troç: Burri donte të kthehesha në punë – Ftesë në 5, Pjesa, 3
18/07 18:15
“E mbaja vajzën larg mos ta puthte njeri”, çfarë ndodhi me gazetaren pasi u bë nënë? – Ftesë në 5
18/07 18:10
Nënë për herë të parë me Duan! Gazetarja e ‘Top Channel’ hap zemrën… – Ftesë në 5, Pjesa 2
18/07 18:00
Nuk e takoi kurrë babain, Arnita Beqiraj në një rrëfim si kurrë më parë! – Ftesë në 5, Pjesa 1
18/07 17:30
Telefonata e Vera Grabockës që zuri ‘mat’ Arnitën! “Punoja shitëse…”- Ftesë në 5
18/07 17:20
Vedati i “ Për’Përputhen: Me bashkëshorten s’kam folur 4 ditë! – Ftesë në 5, Pjesa 3
17/07 18:15
Bieta nuk përmbahet! “O fol e mba, o ….”, çfarë ndodhi?- Ftesë në 5
17/07 18:10
Hajt mirë u pafshim! Gazi largohet nga studio? Ç’ndodhi mes tij dhe Bietës! – Ftesë në 5, Pjesa 2
17/07 18:00