Hyrja e re tërbon Kamilën… Shih si i dridhen duart – Ep.96 Përputhen 25/01/2023
25/01/2023 19:30

Laura dhe Arbi janë çifti i vetëm deri më tani i deklaruar në Për'puthen. Ata kanë treguar pjekuri që në fillimet e njohjes së tyre dhe këtë na e tregojnë edhe në takimin e sotëm. Marrëdhënia e tyre është konsoliduar me kalimin e kohës dhe është kthyer në mjaft të veçantë e mature. Gjithashtu, në këtë episod të Për'puthen do të ketë edhe hyrje të reja, që do të trazojnë studion.

Ndau Mirin nga Kamila, Ina marros Viktorin në takim – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:31
E thyer me lot, Kamila tregon se kishte shpresa të tjera… – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:30
Përballja e dhimbshme dhe e fundit e Kamilës në program… – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:30
Viktori marroset pas Inës, ja çfarë ndodhi në takimin e parë! – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:30
Kërcimi që na ëmbëlsoi të gjithëve… – Ep.143 Përputhen 24/03/2023
24/03 19:30
Gisela del me sutjena në studio, gjithë çunat e shohin – Për’puthen prapaskena
24/03 12:43
Ina çfarë make up përdor, i nxjerr nga çanta – Për’puthen prapaskena
24/03 12:42
Briki si Adelina Ismaili, këndon live – Për’puthen prapaskena
24/03 12:42
Sali fshin me fshesë koridorin e Për’puthen – Për’puthen prapaskena
24/03 12:42
Elio ‘vjedh’ kamerën dhe shkon tek shtëpia e Big Brother – Për’puthen prapaskena
24/03 12:41
Livia hapet me Gerta Gixharin në prapaskenë – Për’puthen prapaskena
24/03 12:41
Video shokuese: Djali Erjonit duke qarë, i kërkon të lërë Për’puthen…- Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:31
Neda shpërthen shumë keq: “T’ju vijë turp!”, për kë e ka? – Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30
Gerta Gixhari, komentet e publikut për motrën time në Big Brother… – Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30
Refuzimi i Inës bën qull në djersë Ermirin, s’i pushojnë djersët… – Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30
Gerta Gixhari në vend të Arjan Konomit sot? – Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30
E rëndë: Video e përgjimit, që bëri vajzat të qajnë në studio… – Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30
Erjoni:”Ish-bashkëshortja po më vë kundra djalin,që të dal nga programi”-Ep.142 Përputhen 23/03/2023
23/03 19:30
Artjoni dhe Briki ujisin lulet bashkë – Për’puthen prapaskena
23/03 12:34
Livia dhe Remil vijojnë sherret dhe ofendimet shumë keq – Për’puthen prapaskena
23/03 12:34