Humba kujtesën dhe punën pas aksidentit,42 vjeçarje: Shoferi me kërcënoi-Shqipëria Live
26/05/2022 16:11

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

Droga, divorci, burgu, reperi Antwa: Kam 4 vite pa parë fëmijët – Shqipëria Live 29 Qershor 2022
29/06 14:30
Kushëriri i vrau e përdhunoi motrën për 5 mijë €, vëllai:Kishte ndihmës-Shqipëria Live 29Qershor2022
29/06 13:48
Deputeti shqiptar filxhan kokës opozitës! Zbulohen sharjet mes tyre – Shqipëria Live 29 Qershor 2022
29/06 13:45
Sherr në studio mes avokatit dhe Erjona Rusit: Femrat e kanë fajin që ky vend s’bëhet-Shqipëria Live
28/06 16:25
“Vranë dikë për Mbretin”, misteret dhe prapaskenat e ardhjes së familjes së Zogut – Shqipëria Live
28/06 16:10
“Dua të vdes në duart e shqiptarëve” detaji i patreguar për mbretëreshën shqiptare – Shqipëria Live
28/06 16:08
“Vajzat u çmendën pas zetorit” maturanti nga Lezha tregon pse zgjodhi zetorin – Shqipëria Live
28/06 16:06
Çmendi rrjetet sociale kur shkoi në mbrëmjen e maturës me zetor-Shqipëria Live
28/06 16:05
Nusja e Zadrimës tregon dhuratën e veçantë që ka marrë nga gjyshja-Shqipëria Live
28/06 16:03
Sherr masiv mes shqiptarëve në aeroport i Perugias, zbulohet shkaku-Shqipëria Live
28/06 15:42
80% e shqiptarëve jashtë vendit janë mësuar me burgun, janë kontingjent krimi-Shqipëria Live
28/06 15:39
I ngacmuan të dashurën grekut dhe e vranë, ja si ndodhi ngjarja-Shqipëria Live
28/06 15:38
Shqiptarët qëlluan me dorezë hekuri grekun, gazetari: Ishte vrasje me paramendim-Shqipëria Live
28/06 15:37
“S’shes ndeshje për 15 mijë lekë”, ish-gjyqtari i futbollit flet pas daljes nga burgu-Shqipëria Live
28/06 15:36
“1 vit burg për 15 mijë lekë, SPAK e futi pjesë të grupit kriminel”-Shqipëria Live
28/06 15:33
“Drejtuesi i Përmetit e mori për t’i dhënë kafe gjyqtarit, u dogj nga të tjerë”-Shqipëria Live
28/06 15:31
“Nuk trukova ndeshje, më hodhën baltë për një dhuratë”, flet ish-gjyqtari i futbollit-Shqipëria Live
28/06 15:30
Nuse me fustanin e endur nga gjyshja,Françeska: U punua me mëndafsh – Shqipëria Live 28 Qershor 2022
28/06 15:07
Prapaskenat e misteret si e dëboi SHIK familjen mbretërore të Zogut-Shqipëria Live 28 Qershor 2022
28/06 14:58
Me zetor në mbrëmje mature, i riu nga Lezha tërheq vëmëndjen – Shqipëria Live 28 Qershor 2022
28/06 14:37