Histori frymëzuese ‘Nëna me 7 fëmijë nismë për të shpëtuar gratë e dhunuara’ | Breaking Top News
08/12/2021 16:18

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Sekreti i Egzonës dhe raporti me Donaldin/ Ja çfarë mendon familja e saj | Breaking Top News
26/01 17:57
Sekreti pse Monika nominon pas krahëve Beniadën dhe përballë e zgjedh | Breaking Top News
26/01 15:31
Beatrix reagon në rrjete sociale! Vazhdon rrugëtimin pranë Donaldit | Breaking Top News
26/01 15:29
Einxhel vendos ‘me shpatulla pas murit’ Donaldin -Komenton Antoneta | Breaking Top News
26/01 15:29
Emocione të mëdha! Edhe fëmijët autikë fitojnë çmime në Edu-Art 2022 | Breaking Top News
26/01 15:22
Egzon po flirton me Donaldin? Reagimi i motrës së saj s’duhet humbur | Breaking Top News
26/01 15:18
Flet për herë të parë motra e Egzonës: Ja e vërteta e sekretit që preku Egzonën | Breaking Top News
26/01 15:18
Kritikat për Egzonën! Reagimi i motrës së saj ‘mbyll gojët e liga’ | Breaking Top News
26/01 15:18
Ja reagimi i mamasë së Egzonën kur e pa duke qarë për sekretin | Breaking Top News
26/01 15:13
Egzona shpërtheu në lot për mamanë e saj! Reagon motra e madhe për herë të parë | Breaking Top News
26/01 15:09
‘Pastronte shtëpitë me mamanë e saj’ sekreti që bëri Egzonën të qante | Breaking Top News
26/01 15:09
Egzona pëlqen Donaldin? Reagon motra e saj për herë të parë! | Breaking Top News
26/01 15:07
Lufta Rusi-Ukrainë, qëndrimi i Biden dhe me kë po bë koalicion? | Breaking Top News
26/01 15:03
E gjithë bota kundër luftës me Ukrainën, pse provokon Rusia# Flet diplomati Çejko |Breaking Top News
26/01 14:21
Çfarë po kurdis Vladimir Putin në kufi të Ukrainës -Flet gazetarja Beçolli | Breaking Top News
26/01 14:21
Lufta në Ukrainë! ‘Afrimi i pasinqertë i Rusisë me SHBA’ -E zvbulon diplomati | Breaking Top News
26/01 14:20
Putin ‘tregon muskujt’ a do plasë lufta në Ukrainë? Ja parashikimi… | Breaking Top News
26/01 14:04
Gjylameti zbulon kur do dorëzohen në KQZ kandidatët e PS | Breaking Top News
26/01 13:56
Gjylameti: Fushata e PS e fokusuar në takimet derë më derë… | Breaking Top News
26/01 13:54
‘PS me fushatë ndryshe’ Gjylameti zbulon përgatitjet për zgjedhjet e pjesshme | Breaking Top News
26/01 13:54