Hipokrati- Shenjat që ju tregojnë se keni gurë në veshka!
24/06/2023 17:00

Gurët në veshka formohen nga shkaqe të ndryshme, por shpesh haset fakti që rrjedhin nga urina e koncentruar me ç`rast mineralet apo kripërat e acidit në urinën tuaj kristalizohen. Më në në studio doktor Artan Koni urolog për tu dhënë ëprgjigje pyetjeve të shumta! Programi i shëndetit "Hipokrati" vjen në këtë sezon i rikonceptuar me fokus informacionin e shkurtër dhe utilitar. "Hipokrati" sjell filozofinë e jetesës së shëndetshme, synon të jetë guida e njerëzve, pacientëve në përballjen me sëmundjen, duke promovuar mjekësinë e sigurtë. Çdo të shtunë, ora 15:40 Autore: Rezarta Nika Moderatore: Gerta Heta

Ulja e dëgjimit te fëmijët &Hiperpigmentimi i fytyrës, Matja e kalorive – Hipokrati- 15 Qershor 2024
15/06 16:41
Ja si të masni vetë kaloritë e ushqimeve që hani. Ndiqni këto këshilla! – Hipokrati
15/06 16:40
Rreziku nga humbja e dëgjimit, kur duhet vendosur aparati tek fëmijët! – Hipokrati
15/06 16:40
Pse jeni të rrezikuar nëse bëni shpesh manikyr dhe pedikyr? – Hipokrati
15/06 16:40
Ulja e dëgjimit tek fëmijët, si ta diagnostikoni. Flet mjekja! – Hipokrati
15/06 16:40
Njolla kafe në fytyrë? Ndiqni këto këshilla urgjent! – Hipokrati
15/06 16:40
Trompoza venoze dhe ateriale& Dhëmbët e qumështit dhe Barnat e stomakut – Hipokrati – 8 Qershor 2024
08/06 16:41
Maviosje në këmbë? Këto janë disa nga shenjat e trompozës! – Hipokrati
08/06 16:40
Kariesi i dhëmbëve tek bebet, si ndikon biberoni? – Hipokrati
08/06 16:40
Dhimbje stomaku, kujdes nga këto barna. Dëmet fatale për shëndetin! – Hipokrati
08/06 16:40
Sa rrezikojnë gratë shtatzënë nga trompoza venoze dhe arteriale? Flet mjeku – Hipokrati
08/06 16:40
Apel për nënat: Ja pse NUK duhet ta provoni ushqimin e bebes, rrezikon këtë sëmundje! – Hipokrati
08/06 16:40
Izolimi dhe pagjumësia në BBV& Alergjitë dhe astma, Ushqyerja e bebeve – Hipokrati 1 Qershor 2024
01/06 16:41
Kujdes, ja gabimi që bëjnë nënat me ushqyerjen e bebeve! – Hipokrati
01/06 16:40
Si ta zbuloni që jeni alergjikë dhe vuani nga astma. Simptomat dhe trajtimi! – Hipokrati
01/06 16:40
Vaksina e alergjisë, kur këshillohet për fëmijët e vegjël! – Hipokrati
01/06 16:40
Sjelljet e banorëvë në BBV, çfarë ndodh me ta pas lojës. Flet psikologia! – Hipokrati
01/06 16:40
Pagjumësia, kur duhet të shkoni tek mjeku? Mos i bëni këto gabime – Hipokrati
01/06 16:40
Debatet dhe diskutimet në BBV, psikologia ka një shpjegim: Ndihen të… – Hipokrati
01/06 16:40
Ftohjet dhe shenjat post Covid& PCOS Sindroma e vezores polikistike, Gluteni – Hipokrati 25 Maj 2024
25/05 16:41