Hila: PD është në siklet, debat me Bumçin për tezën e ndarjes së kufijve
10/06/2021 22:11

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – Mbyll sezonin. Bushati dhe Peza diskutojnë për rolin e SHBA në Shqipëri dhe vendimet e SPAK
17/06 22:15
“Po theve urdhrin e të madhit shpallesh armik”, Bushati tregon se çfarë po ndodh me Lelin në Vlorë
17/06 22:00
Peza parashikon se çfarë do të ndodhë nga Shtatori në mandatin e tretë të Qeverisë Rama
17/06 22:00
Bushati: Lame pas një sezon politik të rremë, nga Shtatori hyjmë në autokracinë ku vendos një njeri
17/06 22:00
A ka kurajo SPAK të hetoje Ministrat e Ramës? Peza kërkon një rast, Bushati përmend dosjen e Dibrës
17/06 21:45
“Media, oligarkë, biznesmenë”, Peza paralajmëron një verë të nxehtë arrestimesh
17/06 21:45
Bushati replikon me Pezën për mënyrën se si po funksionon dhe përdoret drejtësia
17/06 21:30
Ka marr kurajo SPAK nga SHBA? Bushati: Ka marrë kurajo nga fitorja e Rilindjes
17/06 21:30
Peza: Gjatë muajve të fundit steka nga SPAK është rritur dhe goditjet gjithashtu
17/06 21:30
Çfarë po bëjnë Amerikanet në Shqipëri? Bushati: Nuk kam asnjë element të fortë që do bëhet Demokraci
17/06 21:15
SHBA-të po godasin opozitën? Peza: Kjo tezë doli pasi u godit Berisha
17/06 21:15
Bushati: Do duartrokisja këdo që do bënte një deklaratë për paratë e drogës që pastrohen në Tiranë
17/06 21:15
Open – Kongresi i PS dhe “Shqipëria e 2030-ës”, Spiropali përballet me Abilekajn
16/06 22:15
Bashkëpunim mes PS dhe PD për Presidentin? Abilekaj: Është budallallëk i madh
16/06 22:00
Abilekaj e cilëson PS si parti totalitare, reagon Spiropali: Po ngatërrohen termat
16/06 21:45
Çfarë do ndodhë me Presidentin? Spiropali: E kryem detyrën tonë, fjalën e ka Kushtetuesja
16/06 21:45
“Dorëheqja e Ruçit është një thirrje për Berishën dhe Metën”, Abilekaj komenton vendimin
16/06 21:45
Të ka blerë njeri ty? Spiropali pyet Abilekajn dhe debaton ashpër me analistin
16/06 21:45
Abilekaj ja thotë në sy Spiropalit “krimet zgjedhore”, që nga paratë e tërmetit tek punësimet
16/06 21:30
Kush e largoi Ruçin nga politika? Spiropali: Vendim i një labi të mençur, iku me nder si fitues
16/06 21:30