“Hajmalia e Kombëtares”! Shkurte Fejza porosi për ndjeshjen me Italinë! – Ftesë në 5
14/06/2024 17:58

"Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00.

Fiksimi i moderatores për intervistën e Bietës me Ramën! Studio shkrihet – Ftesë në 5, Pjesa 3
12/07 18:15
Me partnerin edhe në punë? “Nuk e mbron dot, kur ka debate me të tjerët”- Ftesë në 5, Pjesa 2
12/07 18:00
Bieta shokohet: Të xhelozoj unë për Albanin dhe suksesin e tij?- Ftesë në 5
12/07 17:45
10 vite nga shikimi dashurisë!”Më ngacmoi vetë e para”, rrëfehen gazetarët! – Ftesë në 5, Pjesa 1
12/07 17:30
Kolegia kishte qejf bashkeshortin! Sekreti që doli zbuluar në studio: “Tani e mora vesh”- Ftesë në 5
12/07 17:15
Çfarë e shpëton turizmin në vend? Ja “thembra e Akilit”- Ftesë në 5, Pjesa 3
11/07 18:15
40% më shumë turist në Shqipëri? Ja e vërteta e kësaj vere… – Ftesë në 5, Pjesa 2
11/07 18:00
Eksperti: Në Tiranë sheh fytyra të frikshme “turistësh”! – Ftesë në 5
11/07 17:45
Në Spanjë i thonë mikut “ ik”. Çfarë po ndodh atje? – Ftesë në 5, Pjesa 1
11/07 17:33
Blerina Ago: Taksë se kush do të hyjë në Venezia! – Ftesë në 5
11/07 17:31
Shumë “mund” për një vizë! Por si të lehtësosh procedurat? – Ftesë në 5, Pjesa 3
10/07 18:15
Loris, TikTok-eri që i bën naze byrekut dhe tavës së kosit të nënës… – Ftesë në 5, Pjesa 2
10/07 18:00
“Mamin e mora në Shqipëri”, vendimi që solli fjalë në shtëpi! Babi: Ku shkove nuse?- Ftesë në 5
10/07 17:45
U dashurua me gruan 15 vite më të madhe. “Ishte nënë & dashnore perfekte” – Ftesë në 5, Pjesa 1
10/07 17:30
“Kur do çlirohesh nga fjala ‘single’?”, mamaja e producentit ka një kërkesë specifike…- Ftesë në 5
10/07 17:25
Emigrantët nisin “gërmimet” për jetën e vajzave! Kë ka pasur më parë? – Ftesë në 5, Pjesa 3
09/07 18:15
Pse tradhtojnë shqiptarët më tepër në verë! Arsyet? – Ftesë në 5, Pjesa 2
09/07 18:00
Plas në studio! “Shumica e vajzave nuk e kanë problem që burrat janë të martuar!”- Ftesë në 5
09/07 17:45
Dedektive Shkënda: Kam shumë punë këtë sezon, gratë “përndjekin” partnerët… – Ftesë në 5
09/07 17:40
‘Mik Festival’ në vitin e shtatë! Inva Mula rrëfen përgatitjet e mbrëmjeve magjike – Ftesë në 5
09/07 17:30