‘Hajde ti me dy gishta’ Rama lë pa fjalë fermerët, i fton në parlament | Breaking Top News
25/11/2021 13:21

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Belind Këlliçi iu del në krah protestuesve për censurimin e medias | Breaking Top News
02/12 15:23
‘Të zhdukësh arkivat e medias përbën krim’ Goxhaj proteston për mbylljen e JOQ | Breaking Top News
02/12 15:14
Rama pritet të vlerësohet me çmim nga Hillary Clinton, niset për në SHBA | Breaking Top News
02/12 15:04
Pse refuzoi propozimin e Ramës për deputet? Flet Dritan Leli | Breaking Top News
02/12 14:55
Lufta me inertet! Leli ‘Unë jam vetë këtu me stafin për të luftuar ndotjen’ | Breaking Top News
02/12 14:41
Dritan Leli shuan heshtjen zbulon marrëdhënien me Ramën dhe Gjiknurin | Breaking Top News
02/12 14:40
Personat me aftësi të kufizuara shoqërohen nga Ministrja Ibrahimaj për të biseduar |Breaking TopNews
02/12 14:03
‘Mos rrini në shi, futuni brenda’ Rama kujdeset për protestuesit, bën premtimin | Breaking Top News
02/12 13:40
Rama me protestuesit ‘Tani do bëj vaksinën, do flasë ministrja me ju’| Breaking Top News
02/12 13:35
Rama ‘kokë më kokë’ dëgjon ‘hallin’ e personave me aftësi të kufizuara nga protesta Breaking TopNews
02/12 13:27
Dritan Leli flet për Edi Ramën dhe marrëdhënien me Gjiknurin… | Breaking Top News
02/12 13:26
Rama detyrohet të lërë Kuvendin, përballet vetë nga afër me protestuesit e PAK | Breaking Top News
02/12 13:00
Protestuesi shpërthen i prekur ‘Ne s’kemi mundësi të vrasim, ne dhurojmë lule’| Breaking Top News
02/12 12:55
‘S’po kërkojmë qiqra në hell, por të jetojmë si njerëz, jo si kafshë protesta PAK |Breaking Top News
02/12 12:34
Protestë para Kuvendit, kërkesat e personave me aftësi të kufizuara | Breaking Top News
02/12 12:33
‘Të lutem, mos na detyroni të përdorim karrocën’ personi me aftësi të kufizuara | Breaking Top News
02/12 12:33
Paralajmërimi i fortë ‘Do detyrohemi për grevë urie, madje dhe…’ | Breaking Top News
02/12 12:21
‘Mos vallë ne na ka bërë lopa?’ protestuesi me aftësi të kufizuara | Breaking Top News
02/12 12:20
‘Duam kujdestarë, ilaçe deformimi i këmbëve vjen pas traumës’ | Breaking Top News
02/12 12:20
Deklarata tronditëse: Berisha futet në burg, del data e ‘sigurtë’ | Breaking Top News
01/12 19:14