Habit Zhaklina: Të gjithë bien në dashuri me Redin – S’e Luan Topi
18/03/2023 18:42

Për herë të parë, Zhaklina Gjolla jep një intervistë krah partnerit të saj, Redi Mazi. Shumë detaje që nuk dinim për Redin dhe një mesazh nga Kastro Zizo që habiti të gjithë... A është xheloz artisti për Zhaklinën? Ai tregon si i përjetoi momentet e vështira të partneres së tij, kur ishte pjesë e “Big Brother VIP”.

Zhaku e BBV prezanton partnerin, Inida Gjata kërkon falje publike, Eni surprizohet – S’e Luan Topi
18/03 19:31
Zhaku rikthehet për të kërkuar falje… por kujt? – S’e Luan Topi
18/03 19:24
“S’jam më feministe”, habit me deklaratën Zhakun – S’e Luan Topi
18/03 19:24
Një listë e gjatë me kërkim faljesh nga Zhaku: I kam sharë keq… – S’e Luan Topi
18/03 19:24
I tha se s’di të drejtojë emision, Zhaku i kërkon falje publike Erjona Rusit – S’e Luan Topi
18/03 19:23
“Humba shumë kohë në gabime”, Zhaku tregon si nisi jetesa nga zero në Gjermani – S’e Luan Topi
18/03 19:23
E pazakontë! Zhaku del në intervistë nga tualeti i shtëpisë – S’e Luan Topi
18/03 19:22
Çfarë i tha i ati pas rrëfimit në BBV? Eni surprizohet në studio – S’e Luan Topi
18/03 18:51
Kërkonte fasule në mes të Dhërmiut, shokët zbulojnë ‘sakrificat’ për Enin – S’e Luan Topi
18/03 18:51
Emocion në studio, Eni surprizohet nga nëna e tij – S’e Luan Topi
18/03 18:51
Do luftoj për ty deri në ditën e fundit, Eni prek me fjalët për të ëmën – S’e Luan Topi
18/03 18:50
Eni tregon çfarë i tha i ati pas rrëfimit në Big Brother – S’e Luan Topi
18/03 18:50
“Nuk dua të bëhem si im atë”, Eni rrëqeth me rrëfimin e tij – S’e Luan Topi
18/03 18:50
Eni: Punoja kamarier, vajzat më thoshin të bëhesha model! Ja kush më ndihmoi – S’e Luan Topi
18/03 18:49
Problemet familjare e detyruan të punojë në ndërtim që 13 vjeç, Eni rrëfen periudhën e vështirë
18/03 18:49
Zhaklina, intervistë ekskluzive krah partnerit! Deklarata e Kastro Zizos habit çiftin- S’e Luan Topi
18/03 18:44
Zhaklina u përball ashpër me Oltën, por ç’mendon Redi për banoren e Big Brother – S’e Luan Topi
18/03 18:44
“Nuk ndahem nga ty”, kush e dërgoi buqetën me dedikim në studio? – S’e Luan Topi
18/03 18:43
Do ketë dasmë? Ja çfarë thotë Ami në mesazhin e saj për Zhaklinën dhe Redin – S’e Luan Topi
18/03 18:43
Kërkesa e Ermal Mamaqit për Zhaklinën: Nëse mundesh… – S’e Luan Topi
18/03 18:43