Habit Nënkryetarja e Bashkisë ‘Kam përdorur urbanin, e njoh…’ | Zona Zero Top News
14/09/2021 22:04

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Habit Bushati ‘Isha anëtare e PD, sipas Bashës s’kam të drejtë vote dhe as..’ | Zona Zero Top News
28/09 22:20
Pamje ekskluzive! Incidenti në aeroportin e Rinasit, rrëzohet avioni | Zona Zero Top News
28/09 22:19
Infermieri vjedh ilaçet… veprat penale që duhet të dënohet! Flet avokatja | Zona Zero Top News
28/09 22:18
‘Sharjet dhe fyerjet që marrim në terren’ flet gazetarja e Fiksit | Zona Zero Top News
28/09 22:18
‘Vidhnin ushqimin e të moshuarve në azil, mund të dalin e tortura’ avokatja | Zona Zero Top News
28/09 22:18
Demaskohen punonjësit e shëndetësisë që abuzojnë! Reagon gazetarja investigative|Zona Zero Top News
28/09 22:17
‘I ftuari është Rama’ Oketa zbulon gjithçka rreth turit të Berishës | Zona Zero Top News
28/09 21:34
Skandal! Nga vjedhja e ushqimit të moshuarve në azil te ilaçet në spital | Zona Zero Top News
28/09 20:51
Fatbardh Kadilli zbulon nëse do dalë me parti të re, shuan dyshimet! | Zona Zero Top News
28/09 20:21
Kadilli propozon një ‘opozitë konkurruese’ ja skema | Zona Zero Top News
28/09 20:11
‘O Sali o hero’ Kadilli mendon se nxjerrin inatin që kanë me Bashën | Zona Zero Top News
28/09 20:10
‘Basha përtac’Kadilli zbulon se lëvizjen e tij e ka planifikuar më herët | Zona Zero Top News
28/09 20:09
‘Në kohën e Saimir Tahirit ka nisur kultivimi masiv i drogës’ Dogjani | Zona Zero Top News
28/09 19:53
Urgjente! Vrasja e efektivit, ja çfarë duhet ndryshuar në polici | Zona Zero Top News
28/09 19:52
Deklarata e fortë ‘Tahiri do marrë një dënim qesharak, gjyq formalitet’ Zagani | Zona Zero Top News
28/09 19:52
‘Drejtojnë nga burgu o zotëri, emërime me mik’ trondit ish zyrtari i policisë | Zona Zero Top News
28/09 19:44
Ja si u vetplagos i riu që vrau policin,në gjendje kritike,detaje nga vendngjarja|Zona Zero Top News
28/09 19:43
A u tradhëtua polici i Lushnjës?’Shkon në një operacion,s’di kë ke në krah’Zagani|Zona Zero Top News
28/09 19:43
Thirrja e fortë ‘Mangësi në hartimin dhe zbatimin e ligjeve në polici’ Fishta | Zona Zero Top News
28/09 19:36
‘Hip se të vrava, zbrit se të vrava, komandohet policia’ ish-zyrtari i policisë | Zona Zero Top News
28/09 19:26