Habit Ana 1: “Për fëmijën e fal tradhëtin딓E Diell”, 02 Maj 2021
03/05/2021 08:55

Rubrika: Edi Manushi Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Dea Mishel, Shqipe Hysenaj, Andi Shehu, Ana Lleshi, Gigliola, Bledi Mane

Çimi pranon se është ftohur nga Stela, Lindita nxiton dhe i jep një përqafim – Përputhen +40
18/06 09:43
Alesia Bami rrëzohet në hapjen e spektaklit/ Top Arena
18/06 09:42
Lindita përqafon Çimin, Stela nuk e pëlqen fare gjestin – Përputhen +40, 17 Qershor 2021
18/06 09:42
Samiu dhe Linda: Ndihemi të përdorur nga Gilberta dhe Iliri – Përputhen +40, 16 Qershor 2021
17/06 09:16
Je femër e lehtë! Linda acarohet me Linditën: Ule zërin me mua – Përputhen +40, 16 Qershor 2021
17/06 09:15
Një takim më romantik se kaq nuk e kishim parë në Për’Puthen +40 – Përputhen +40, 16 Qershor 2021
17/06 09:15
Pas një puthje, më në fund kemi çiftin e parë të deklaruar në program-Përputhen +40, 15 Qershor 2021
16/06 09:00
Një puthje në buzë, Gilberta gjendet në befasi nga veprimi Ilirit – Përputhen +40, 15 Qershor 2021
16/06 09:00
Modelja sulmon Antonelën: Nuk je më e bukur se unë…/ Top Arena
16/06 09:00
Giuseppe tenton të puth “me zor” në buzë Shqipen, ja si reagoi ajo – Përputhen +40, 14 Qershor 2021
15/06 09:32
Shqipja takon familjen e Rolandit, bëhet serioze marrëdhënia e tyre – Përputhen +40, 14 Qershor 2021
15/06 09:32
Top Arena / Hyrja e sikletshme e Melisës në Top Arena
15/06 09:31
Top Arena/ Mevlani surprizë Antonelës në Top Arena / Antonela : je djali më romantik që kam njohur
14/06 09:20
N’fermë: Pas ndarjes, Mevlani kthehet në fshat dhe merr vendimin drastik “E Diell” 13 Qershor 2021
14/06 09:20
Top Arena / Mevlani: do të zgjidhja prap Ledjanën përpara Antonelës
14/06 09:20
Gilberta dhe Iliri përballen pas 3 javësh që nuk flisnin – Përputhen +40, 12 Qershor 2021
13/06 09:01
Top News – Hajdutit i bie infarkt/ Jetën i’ia shpëton personi që do grabiste
13/06 09:01
Iliri qetëson Gilbertën në përballjen pas shumë kohësh – Përputhen +40, 12 Qershor 2021
13/06 09:01
Top Arena/ Dedikimi special për Antonela Berishën në prezantimin e saj sensual në Top Arena
12/06 10:30
Pas incidentit me Stelën, Armando kthehet në studio, ja çfarë ndodhi- Përputhen +40, 11 Qershor 2021
12/06 10:30