Gresa Behluli çohet në këmbë dhe tregon barkun e rrumbullakosur live
27/09/2021 18:47
Gjergji “kopjon” Bietën, por në vend të sherrit plas diçka tjetër! Ftesë në 5
25/10 19:08
“Ç’ do nxirrni kur të bëheni 30 vjeç?” Artisti s’ kursen kunjat për zhveshjen në klipe /Ftesë në 5
25/10 19:07
Ku i gjete 23 milionë klikime për 24 h? Këngëtari revoltohet: Mos i beso vajzë e dashur! Ftesë në 5
25/10 19:07
“E di që këndon këngët e Flor Mumajesit”, moderatorja vë në siklet këngëtarin/ Ftesë në 5
25/10 19:06
U martua pastaj u shpall “Miss”, por burri mori vëmendje (padashje) /Ftesë në 5
25/10 19:06
“Fitove me mik”, gojët e liga “sulmojnë” zonjën më të bukur shqiptare /Ftesë në 5
25/10 19:05
Ftesë në 5, Plas muzika arabe live, me cilën këngë shqiptare ju ngjan? 25 Tetor 2021, Pjesa 3
25/10 19:01
Ftesë në 5, Muzika jonë si arabe?! Çiljeta mohon, Leka vë duart në kokë! 25 Tetor 2021, Pjesa 2
25/10 18:36
Ftesë në 5,“Jam Miss me lugë në dorë” Të vërtetat e Ermirës,Mrs Globe Albania,25 Tetor 2021, Pjesa 1
25/10 18:31
Familjarët e Fifit në gjendje të rëndë,kanë folur me motrën e Granitit- Shqipëria Live 25 Tetor 2021
25/10 18:24
Jeri Lalaj e kthen me fund, pastaj ndodh dedikimi i sinqertë! Ftesë në 5
22/10 18:00
Për kë do të qëronte gështenja gjithë natën Bieta? Përgjigjia jashtë parashikimit /Ftesë në 5
22/10 18:00
Ftesë në 5, Verë dhe gështenja! Çfarë e bëri të ftuarën ta pijë me fund? 22 Tetor 2021, Pjesa 1
22/10 18:00
Ftesë në 5, Spitali “Acibadem”: Trajtimi kirurgjikal i kancerit të gjirit! 22 Tetor 2021, Pjesa 3
22/10 18:00
Iva Tiço flet për shpirtin binjak (burrin): Të dy kemi qejf… Ftesë në 5
22/10 18:00
Ftesë në 5, Thashetheme vjeshte me verë & gështenja! Pjesa 2
22/10 18:00
Si i thonë ‘gështenjave’ në veri? Iva ia qëllon në kokë /Ftesë në 5
22/10 17:30
Jerina Lalaj s’e ka gjetur ende fatlumin, por kushti që ka shkrin gazit studion/Ftesë në 5
22/10 17:30
Mos e besoni më Iva Tiçon (nëse ju thotë këtë fjali): Kam gënjyer me vite! Ftesë në 5
22/10 17:30
Të rinjtë nga Vlora i bien fyellit live, performanca që emocionoi publikun / Ftesë në 5
21/10 19:24