Greqia SHPALL Shqipërinë ‘Non Grata’?! ‘MASAKRAT’ e Belerit TRAZOJNË politikën… | Breaking TopNews
19/09/2023 09:24

Saimir Korreshi, Flogert Muça, Poli Hoxha të ftuar në Breaking diskutojnë në lidhje me zhvillimet politike në vend. "Breaking me Fiori Dardha", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

Performaca e konkurrentit të ri! Tërbon vajzat, merr vëmendjen e djemve – Ep.3 Përputhen 20/09/2023
21/09 09:16
Edicioni Informativ, 20 Shtator 2023, Ora 19:30
21/09 09:16
Edicioni Informativ, 20 Shtator 2023, Ora 12:00
21/09 09:15
Konkurrentët e rinj lënë me gojë hapur Megin – Ep.2 Përputhen 19/09/2023
20/09 09:13
“Je ANTISHQIPTAR! Plas SHERRI në studio! Përplasje mbi Fredi Belerin | Breaking
20/09 09:13
Edicioni Informativ, 19 Shtator 2023, Ora 19:30
20/09 09:12
Për’puthen nis sot me Megi Pojanin moderatore – Ep.1 Përputhen 18/09/2023
19/09 09:25
Greqia SHPALL Shqipërinë ‘Non Grata’?! ‘MASAKRAT’ e Belerit TRAZOJNË politikën… | Breaking TopNews
19/09 09:24
Edicioni Informativ, 18 Shtator 2023, Ora 12:00
19/09 09:24
Ekskluzive/ Pas ndarjes nga Olsi Bylyku, Egli Tako flet për herë të parë: Më ka marrë malli
18/09 09:23
2023-2024. Pandemi dhe genocid. Komunitet grek në Himarë?!!! – E Diell
18/09 09:22
Edicioni Informativ, 17 Shtator 2023, Ora 12:00
18/09 09:21
Edicioni Informativ, 16 Shtator 2023, Ora 12:00
17/09 15:37
Plani i Greqisë për “Vorio Epirin” në Shqipëri – Gjurmë Shqiptare
17/09 15:37
TRONDIT Klodiana Lala: Shkëlzen Berisha në SPAK! Ja kur i vihen PRANGAT… | Breaking Top News
17/09 15:36
Edicioni Informativ, 15 Shtator 2023, Ora 15:00
16/09 09:25
Edicioni Informativ, 15 Shtator 2023, Ora 12:00
16/09 09:25
Kiara shtatzënë, Buta në gjykatë, Fero ndahet nga Arbenita – Shqipëria Live 15.09.2023
16/09 09:24
Rikthehet Mikela; Nga i dashuri i ri, tek marrëdhënia me Efin dhe Luizin – Shqipëria Live 14.09.2023
15/09 09:24
Artan Hoxha plas ‘bombën’: Ja çfarë fshehin dy telefonat e Fredi Belerit | Top Talk
15/09 09:24