Goca & Gra/ Tension dhe debate, Gilberta dhe Iliri ballafaqohen për herë të parë pasi u ndanë
16/10/2021 13:30

“Goca dhe Gra”, programi më i ri, që do të bëjë bashkë Fatma Haxhialiun, Olesia Leçon, Krista Merkoçin dhe Tea Trifonin. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, prej muajit shtator, në ekranin e Top Channel! Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Goca & Gra/ Tre finalistët e “Big Brother Vip”, sipas opinionistes Balina Bodinaku
27/11 14:00
Goca & Gra/ Qan shpesh në Big Brother VIP, Balina habit vajzat me historinë e saj
27/11 14:00
Goca & Gra/ Balina Bodinaku, dy fjalë të fundit për Fifin dhe çfarë i ndodhi pas ngjarjes!
27/11 14:00
Goca & Gra/ Çfarë bën Arbana Osmani, kur mbaron Big Brother Vip? E tregon Balina
27/11 14:00
Goca & Gra/ Balina Bodinaku: “Do kisha bërë masakër në Big Brother VIP, ja përse!”
27/11 14:00
Goca & Gra/ Këshillat që të jep Andi Bushati për “Big Brother Vip”? Flet Balina Bodinaku
27/11 14:00
Goca & Gra/ A është Antonela e “Përputhen” VIP? Surprizon Balina Bodinaku
27/11 14:00
Web Exclusive/ Cilat janë fjalët që s’mund të thuhen gjatë aktit seksual? Përgjigjen vajzat
27/11 14:00
Goca & Gra/ Atdheu propozon LIVE moderatoren, Balina rrëfehet për Fifin dhe jetën personale!
27/11 14:00
Goca & Gra/ Emocionuese, amerikania përlotet nga mesazhi i djalit të birësuar
27/11 13:45
Goca & Gra/ Në dashuri me një bjonde? Rrëfehet për herë të parë Atdheu!
27/11 13:45
Goca & Gra/ Do lidheshe me një djalë që nuk ka para? Tea mendohet gjatë dhe jep një pëgjigje
27/11 13:45
Goca & Gra/ Atdheu: Ja çfarë i thashë Antonelës para se të futej në Big Brother VIP!
27/11 13:45
Goca & Gra/ “Kishim vetëm 100 lekë në xhep”, Fatma rrëfen historinë e veçantë
27/11 13:45
Goca & Gra/ Atdheu: “Vajzat më afrohen se më dinë me lekë, por unë jam…”
27/11 13:45
Goca & Gra/ Histori filmash, la Amerikën për dashurinë e jetës në Shqipëri
27/11 13:45
Goca&Gra/ E papritur, Atdheu i “Përputhen” flirton me moderatoren. “Lule & një takim 4 minutësh!”
27/11 13:45
Goca & Gra/ Dalina Buzi flet për herë të parë pas ndërhyrjes në gjoks
20/11 13:45
Goca & Gra/ Rrëfehet Dalina Buzi: “Gjatë shkrimit të SNOB mbyllesha në tualet, fikja dritën dhe…”
20/11 13:45
Goca & Gra/ Zgjedhje e papritur, ja fituesi i “Big Brother VIP” sipas Dalina Buzit
20/11 13:45