Goca & Gra/ Kush la, kë? Vajzat bëhen lëmsh për marrëdhënien e Gilbertës me Ilirin
16/10/2021 13:30

“Goca dhe Gra”, programi më i ri, që do të bëjë bashkë Fatma Haxhialiun, Olesia Leçon, Krista Merkoçin dhe Tea Trifonin. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, prej muajit shtator, në ekranin e Top Channel! Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

E pazakontë! Atdheu i shkon moderatores në shtëpi, pas zhurmës në portale!- Goca & Gra
04/12 13:46
“Vjehrra më quajti të çmendur…” Historia e pazakontë e Milaim Zekës- Goca & Gra
04/12 13:45
“Kam tradhtuar burrin, a t’ia them?” Burrat përkthejnë burrat- Goca & Gra
04/12 13:45
“Në Big Brother VIP do kisha bërë diçka të pistë!” Habit Milaim Zeka- Goca & Gra
04/12 13:45
Ardit Çuni jep emrin e banorit të Big Brother VIP që nuk do të flasë kurrë!- Goca & Gra
04/12 13:45
Habit Milaim Zeka: Në adoleshencë doja të isha femër sepse…- Goca & Gra
04/12 13:45
“Donaldi nuk e ka dashur kurrë Borën, ja çfarë do!” Deklarata e fortë e Milaimit- Goca & Gra
04/12 13:45
Intervista e pazakontë e Beatrix pas trazirave në “Big Brother VIP”- Goca & Gra
04/12 13:31
Surprizon Tea: Unë jam besnike edhe kur…- Goca & Gra
04/12 13:31
Donald, Bora, Beatrix: A duhet të nisësh një lidhje të re pa mbyllur të vjetrën?- Goca & Gra
04/12 13:31
Atdheu i shkon me lule moderatores në mesnatë, ja si e pret e ëma!- Goca & Gra
04/12 13:31
Atdheu i ulet në gjunjë! Surprizon me lule moderatoren në shtëpinë e saj!- Goca & Gra
04/12 13:30
Goca & Gra/ Tre finalistët e “Big Brother Vip”, sipas opinionistes Balina Bodinaku
27/11 14:00
Goca & Gra/ Qan shpesh në Big Brother VIP, Balina habit vajzat me historinë e saj
27/11 14:00
Goca & Gra/ Balina Bodinaku, dy fjalë të fundit për Fifin dhe çfarë i ndodhi pas ngjarjes!
27/11 14:00
Goca & Gra/ Çfarë bën Arbana Osmani, kur mbaron Big Brother Vip? E tregon Balina
27/11 14:00
Goca & Gra/ Balina Bodinaku: “Do kisha bërë masakër në Big Brother VIP, ja përse!”
27/11 14:00
Goca & Gra/ Këshillat që të jep Andi Bushati për “Big Brother Vip”? Flet Balina Bodinaku
27/11 14:00
Goca & Gra/ A është Antonela e “Përputhen” VIP? Surprizon Balina Bodinaku
27/11 14:00
Web Exclusive/ Cilat janë fjalët që s’mund të thuhen gjatë aktit seksual? Përgjigjen vajzat
27/11 14:00