Gjermani, arrestohet e më pas lirohet “hacker”-i i politikanëve
08/01/2019 15:27

Policia e arrestoi dhe pastaj e la të lirë, personin e dyshuar për vjedhjen dhe publikimin e të dhënave personale të shumë politikanëve dhe personave publikë në Gjermani.

Top Channel/ Nuk resht dhuna në SHBA, tetë të vrarë në Indianapolis
16/04 13:50
Top Channel/ Pfizer për covid, do bëhet si gripi – vaksinim përvit
16/04 12:21
Top Channel/ Pandemia gjunjëzon Francën, kapërcen 100 mijë viktima
16/04 12:19
Top News – Edhe koronavirusi si gripi/ Pfizer-vaksinimi vjetor mund të jetë i nevojshëm
16/04 12:03
Top News – Nuk do t’ia dijë për Covid-in/ Rritje rekord e ekonomisë kineze këtë vit
16/04 11:55
Top News – E ke kaluar më parë covidin…/ Nuk je i mbrojtur nga riinfektimi, nevojitet vaksina
16/04 11:54
Top News – Pavarësisht suksesit në vaksinim/ Kili regjistron shifra rekord infektimesh të reja
16/04 11:52
Top News – Me shpresën tek vaksina/ Por, sa shanse ka të infektohesh pas imunizimit
16/04 11:51
Top Channel/ Dalin pamjet filmike, policia vret 13 vjecarin
16/04 11:48
Top News – ‘Çmenduri’ në Indianapolis/ Sulm në zyrat e Fedex, 8 viktima e shumë të plagosur
16/04 11:47
Top Channel/ shperthen I ftuari, për Fauccin vaksinat një lojë nuk I do as vetë!
16/04 11:33
Top Channel/ Luftë në Europë brenda disa javësh, paralajmërimi i gjeneralit amerikan
16/04 11:16
Top Channel/ Pentagoni konfirmon UFO-t, “Nuk e dimë c`janë këto objekte”
16/04 10:56
Protesta të dhunshme në Greqi/ Mijëra studentë u përplasën me policinë në Selanik, kundërshtojnë ligjin e qeverisë
16/04 01:57
Top Channel/ Vizita e Dendias nuk solli qetësi,deklarata të forta nga ministrat e Greqisë e Turqisë
16/04 01:54
Top News – E mban ‘sekret’ firmën/ Von der Leyen merr dozën e parë të vaksinës
15/04 22:34
Top News – Skandal në Danimarkë/ Vdesin 3 persona nga salmonela në ilaçet bimore
15/04 22:27
Top News – Francë, rrëmbehet 8 vjeçarja/ E dyshuar kryesore nëna e saj
15/04 22:10
Top News – Blinken viziton Afganistanin/ Jep siguri mbi partneritetin mes dy vendeve
15/04 22:06
Top Channel/ Franca këshillon largimin nga Pakistani prej protestave të dhunshme anti-franceze
15/04 21:31