Gjekmarkaj: Partitë e reja ndihmojnë pushtetin, Murrizi i kthehet ashpër, debati i plotë
26/10/2020 21:52

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – Pse po vonohet vaksina? Rakacolli e Brataj përballë Koduzit dhe Ramasaçit
27/01 02:31
“Vaksinat anti-Nusret”, etiketimi i Koduzit që e futi në debat me Bratajn dhe Rakacollin
26/01 22:37
Brataj tregon planin e vaksinimit: Nis nga mjekët, vazhdon me mësuesit dhe punonjësit e policisë
26/01 22:37
Kur do të vaksinohet 75 vjeçari i parë? Ekspertja Ramasaci pyet Bratajn dhe Rakacollin
26/01 22:28
Mjekët “testojnë” njëri-tjetrin për dijet rreth profesionit, e kthejnë debatin dhe akuzat në personale
26/01 22:28
Koduzi: Deri ne Gusht nuk ka vaksinim për qytetarët, Rakacolli e kundërshton ashpër
26/01 22:23
Çfarë presim ne 2 Shkurt? Rakacolli: Qytetarët që morën dozën e parë do marrin edhe dozën e dytë
26/01 22:23
30 deri në 50 vaksinime në ditë janë pak apo shumë? Brataj dhe Ramasaçi përplasen në Open
26/01 22:23
Si bëhet vaksina e Pfizer? Rakacolli tregon “rrugën” që nga mbajtja në frigorifer tek injektimi i dozës
26/01 22:22
Procesi i vaksinimit ka dështuar? Koduzi dhe Rakacolli replikojnë në Open
26/01 22:21
Koduzi: Nuk ka një proces të mirëfilltë vaksinimi, duhen bërë me mijëra doza vaksinimi në ditë
26/01 21:29
Open– Kë implikojnë përgjimet e antimafias? Çlirim Gjata e Balliu përballë Ndrecës dhe Frrok Çupit
26/01 02:43
A duhet të hetohen në Shqipëri përgjimet? Flasin Çupi, Gjata, Ndreca dhe Balliu
25/01 23:43
“Në këtë tryeze po mbrohet mafia”, “idiot, të vijë turp”, Gjata, Çupi dhe Ndreca shkëmbejnë akuza
25/01 23:07
Spahiu “zberthen” skemën se si Ndragheta blen prona dhe merr leje ndërtimi në Shqipëri dhe botë
25/01 23:04
Roli i Presidentit Meta dhe Kullës në përgjimet e antimafies, Balliu: nuk implikohen
25/01 22:48
Çupi dhe Gjata e kthejnë në personale, debate të forta për PD-në, përgjimet dhe ndërtimet në Tiranë
25/01 22:34
Kreshnik Spahiu: Ndragheta ka frikë të hyjë në Shqipëri (sepse vendi ynë është shumë i rrezikshëm)
25/01 22:33
Eni Vasili dhe Plarent Ndreca “përplasen” në Open për përgjimet e Antimafies dhe temën e emisionit
25/01 22:12
Përgjimet e Antimafias, Çupi: Po fyhet inteligjenca, debate të forta me Çlirim Gjatën
25/01 22:11