Giuseppe tenton të puth “me zor” në buzë Shqipen, ja si reagoi ajo – Përputhen +40, 14 Qershor 2021
15/06/2021 09:32

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Top News – Dua Lipa lë pa fjalë restorantin ku drekoi, ja menuja që zgjodhi tek “Sofra e Ariut”
25/07 09:08
Top Channel/Pak sekonda nga tragjedia: Dy avionë rrezikuan përplasjen në aeroportin e Parisit!
25/07 09:08
Top News – Miku i mirë në ditë të vështirë/ Rusia ndihmon Kubën pas protestave antiqeveritare
25/07 09:08
Top Channel/ Dua Lipa vjen në Tiranë, do kontriubojë për ndërtimin e një kopshti në kryeqytet
24/07 10:03
Top Channel/ Dua Lipa: Mburrem që jam këtu. Të ndryshojmë stigmën për Kosovën e Shqipërinë
24/07 10:02
Top News – ‘Fundoset’ presidenti serb/ Kreu i një grupi kriminal tregon lidhjet me Vuçiçin
24/07 10:00
Top Channel/ Shiu artificial i Dubait, situata del nga kontrollit- rrezik në disa zona!
23/07 09:22
Edicioni Informativ, 22 Korrik 2021, Ora 19:30
23/07 09:21
Top Channel/ Kush po e minon dialogun? “Viktima” Vuçiç lëshon kërcënimin e fortë për Kosovën
23/07 09:21
Top Channel/ Rrëmbeu e vrau 13 vjeçarin, policia ekzekuton pa mëshirë kanibalin!
22/07 09:30
Top Channel/Erdhi dita t`i kthejmë nderin,vëllezërit shqiptarë në ndihmë të gjermanëve të përmbytur!
22/07 09:29
Top News-Temperaturat deri në 49°C/ Dubai krijon ‘shiun artificial’, stimulon reshjet
22/07 09:29
Top Channel/ Rrëmbeu e vrau 13 vjeçarin, policia ekzekuton pa mëshirë kanibalin!
21/07 21:12
Breaking | Mevlani i Për’puthen thyen heshtjen zbulon gjithçka pas deklaratës së Ledjanës | Top News
21/07 09:18
Top Channel/ Me 225 km/h, Lamborghini dhe BMV-ja ‘fluturojnë’ në rrugë/ Policia u zë pritë në Vlorë
21/07 09:18
Top News – Ndërtesa më e lartë e banuar në BE/ Përfundon në Spanjë pas 17 vitesh punime
21/07 09:18
Top News – Komshiu shpëton çiftin nga mbytja/ Burri austriak nuk kursehet për bashkëshortët turq
20/07 09:05
Top News – Një tornado mushkonjash/ Momenti tmerrues kur errësojnë edhe diellin
20/07 09:05
Top Channel/ Dielli lëshon flakën e pazakontë, shkencëtarët të shqetësuar!
20/07 09:05
Finalja e madhe.. Ja vajza fituese e ato që fituan vend pune në Top Channel “E Diell” 18 Korrik 2021
19/07 09:07