Ftesë në 5, Sara dhe Luixhino flasin “pa doreza”…Zënkat & miqësia në DWST, 24 Mars 2023, Pjesa 1
24/03/2023 17:30

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetar: Marsida Pllaha Të ftuar: Luixhino Hala,Sara Hoxha Tema: Ky Dance With the Stars nuk i dha Sarës vetëm kupën e dëshiruar por edhe miqësinë e vyer me balerinin profesionist të trupës së baletit TCH, Luixhino Hala. Cili është çelësi i një marrëdhënie fantastike e cila nisi vetëm nga një konkurs kërcmi e zbulojmë nga vetë dyshja "Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00.

Ftesë në 5,Të qara, lot & shumë gëzim për Klodin nga Cana, Maliqi, Dj Sardi ,5 Qershor 2023, Pjesa 3
05/06 19:17
Ftesë në 5, Rikthehet Klodi i Bb3: Lufta për jetën e tij& të nënës së tij,5 Qershor 2023, Pjesa 2
05/06 19:17
Ftesë në 5, Mes ajrit & Tokës… shqiptarja që piloton 4 lloje avionësh ,5 Qershor 2023, Pjesa 1
05/06 19:17
Klodi i Big Brother hap zemrën: Isha i dashuruar, ja pse tradhtova/ Ftesë në 5
05/06 18:55
“Kujdesem për mamanë si ta kisha fëmijë”, Klodi mes lotësh: Është tretur/ Ftesë në 5
05/06 18:55
Poza me dorën në bel i vogël, Klodi: Homoseksual linda/ Ftesë në 5
05/06 18:55
Akuzat ndaj Klodit të Big Brother: Kanë shpifur, as komuniteti LGBT s’ më mbështeti/ Ftesë në 5
05/06 18:54
Pa veten në Big Brother 3, Klodi përlotet pa nisur intervista/ Ftesë në 5
05/06 18:54
Uli avionin në 500 metër pistë, pilotja shqiptare kujton momentin e vështirë/ Ftesë në 5
05/06 18:47
Miku i saj humbi jetën gjatë ngritjes së avionit, pilotja shqiptare rrëfen ç’ ndodhi/ Ftesë në 5
05/06 18:47
Shkëlqeu në Portugali, sopranoja shqiptare tregon rastësinë e madhe të asaj nate/ Ftesë në 5
02/06 18:00
Habit sopranoja: Është fatkeqësi të kesh babin të njohur, kam qenë “delja e zezë”/Ftesë në 5
02/06 18:00
Ftesë në 5,“20 vite në dollap” të Arta Jasharit & një dashuri që mungon ende,2 Qershor 2023, Pjesa 3
02/06 17:53
Ftesë në 5, Sopranoja: S’guxoj të këndoj këtë këngë të Nexhmije Pagarushës… 2 Qershor 2023, Pjesa 2
02/06 17:51
Ftesë në 5, 1 vit mama, Marjona Metohu mes lotësh: Ja kërkesa e burrit! 2 Qershor 2023, Pjesa 1
02/06 17:50
Mes lotësh, Marjona Metohu surprizohet nga mikesha e ngushtë: Nuk ta fal kurrë/ Ftesë në 5
02/06 17:30
Skena xhelozie nga burri, këngëtarja: Mora valixhet të ikja nga shtëpia
02/06 17:30
Neps për sushi në shtatzëni, këngëtarja: Ikja haja fshehurazi në shtëpi/ Ftesë në 5
02/06 17:30
Ankesa për burrin, këngëtarja kujton gjestin romantik: Këputi lule nga kopshti…/Ftesë në 5
02/06 17:30
Ftesë në 5,Rrëfimi gazetares,sakrificat e shtatzënisë dhe historia 3 dasmave,1 Qershor 2023, Pjesa 1
01/06 18:09