Ftesë në 5, ”Nxehen” të ftuarit: Marrin në dorë studion… 15 Korrik 2022, Pjesa 3
15/07/2022 18:15

Tema: Verë 2022! Të ftuarit marrin në dorë studion: Imrpovizojnë dhe “shkarkojnë” energjinë duke u argëtuar së bashku. Të ftuar: Genc Fuga, Arbër Çepani, Klodi Dedja, Albana Bejko, Ervin Kurti, Ilir Dushkaj, Jona Hasija, Sotira Jakupllari #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Denisa Çerma, Xhuljana Lakuta

Ftesë në 5, Dasma e Arminës: Ja kërkesa e veçantë, 26 Shtator 2022, Pjesa 3
26/09 18:49
Ftesë në 5, Mori 58 mijë € nga axhat në dasmë! Ja historia e Ilirjanës, 26 Shtator 2022, Pjesa 2
26/09 18:48
Ftesë në 5, Gati për ”Dancing with the stars”, 2 nga yjet zbulojnë datën, 26 Shtator 2022, Pjesa 1
26/09 18:46
Dasma e Armina Mevlanit: Nuk donte xixa, ishte vajzë e thjeshtë/ Ftesë në 5
26/09 18:44
Avokatja e njohur: Ja si më rrëmbeu burri! Ftesë në 5
26/09 18:44
Vajza që u surprizua me 58 mijë euro nga xhaxhallarët: Isha e shokuar/ Ftesë në 5
26/09 18:43
Vajza që mori 58 mijë euro dhuratë ne dasmë e përlotur: Si më vdiq babai/ Ftesë në 5
26/09 18:43
Me mace dhe qen, si mësojnë të kërcejnë yjet e Dancing With The Stars/ Ftesë në 5
26/09 18:17
Julka i nxjerr “të palarat” Islit: Na theve në mes! Ftesë në 5
26/09 18:16
Isli nxjerr gjoksin të tregojë shenjat, nisin të qeshurat/ Ftesë në 5
26/09 18:16
Ftesë në 5, Pandemia mbaroi, a do t’iu themi ”lamtumirë” vaksinave? 23 Shtator 2022, Pjesa 3
23/09 18:00
Ftesë në 5, 38 vjeç me 5 fëmijë, shqiptarja shofere urbani në Belgjikë, 23 Shtator 2022, Pjesa 1
23/09 18:00
Ftesë në 5, Keni parë cowboys modern? Njihuni me 4 aventurierët, 23 Shtator 2022, Pjesa 2
23/09 18:00
Njihuni me “Miss pelën”, që edhe babain e ka kampion bote/ Ftesë në 5
23/09 17:45
Nuk i shkoi të ëmës në varrim se ishte pa letra, 38 vjeçarja: Isha si në burg/ Ftesë në 5
23/09 17:30
“Sikur më ka lindur pela, jo nëna”, ç’ ndodhi pas kësaj batute? Ftesë në 5
23/09 17:30
Gruaja konkurron burrin shofer kamioni: U dorëzua, ia kalova! Ftesë në 5
23/09 17:30
“Zgjohem çdo ditë në 4 të mëngjesit”, e ftuara frymëzon gratë: Punoni! / Ftesë në 5
23/09 17:30
Rrokullisje bashkë me kalin, cowboy shqiptar: Ja si shpëtova! Ftesë në 5
23/09 17:30
Partneri gjerman i Ivës nis kursimin me lavatriçen, ja si/ Ftesë në 5
22/09 18:50