Ftesë në 5/Nuk do ta besoni si e quan Bianka kamionin e saj!
20/01/2022 18:58
Çfarë i tha në vesh tifozi holandez? Gazetarja e TCH e tregon për herë të parë/ Ftesë në 5
26/05 19:07
“Ç’ doje në mes të burrave holandezë”, indinjohet gazetarja: Po bëja punën!
26/05 19:07
20 milionë $ fitime për 3 ditë, holandezët dhe italianët pasurojnë Shqipërinë!
26/05 19:06
Finalja në Tiranë, por sa miliona fitoi FSHF? Ftesë në 5
26/05 19:06
“Placido Domingo më kërkoi numrin e Inva Mulës”, Zana Çela sqaron ngatërresën / Ftesë në 5
26/05 19:05
Ftesë në 5, A është më mikeshë me Inva Mulën? Flet Zana Çela… 26 Maj 2022, Pjesa 1
26/05 18:42
Ftesë në 5, Ardhja e hollandezëve dhe italianëve: Një ”shok” për Tiranën, 26 Maj 2022, Pjesa 2
26/05 18:42
Ftesë në 5, Gazetarja flet për tifozët &momentet më të vështira të raportimit, 26 Maj 2022, Pjesa 3
26/05 18:41
Ftesë në 5, Finalja pa transport publik dhe WC publike… 25 Maj 2022, Pjesa 3
25/05 18:43
1000 euro për një dhomë: Holandezët kanë ardhur për qejf, jo për hall! Ftesë në 5
25/05 18:39
E ftuara “tradhton” skuadrën e zemrës live, mendjen ia prishin tifozët/ Ftesë në 5
25/05 18:38
Mes birrave dhe zjarit, tifozët holandezë kërcejnë para kameras live/ Ftesë në 5
25/05 18:38
La gruan shtëtzënë në shtëpi, tifozi roman ia merr këngës në grup/ Ftesë në 5
25/05 18:38
Vajzat shqiptare “shtrëngojnë” Tottin, shefi i kuzhinës tregon detaje/ Ftesë në 5
25/05 18:37
Ftesë në 5, Tirana ndahet më dysh nga tifozëritë holandeze & italiane, 25 Maj 2022, Pjesa 2
25/05 18:30
Ftesë në 5,Totti në Tiranë kënaqet me byrek me groshë, 25 Maj 2022, Pjesa 1
25/05 18:29
“Shesin mend në bllok me 100 euro që iu dërgon vëllai”, s’kursehet i ftuari/ Ftesë në 5
24/05 19:02
Pa drita, Bieta ankohet live: Jam e revoltuar si qytetare dhe gazetare! Ftesë në 5
24/05 19:02
Efi i nxjerr të palarat Mikelës: E ka mendjen vetëm për… Ftesë në 5
24/05 19:01
Surprizë, Efi vjen në studio me të dashurin! Ftesë në 5
24/05 19:00