Ftesë në 5, “N’fermë” rikthehet me plot surpriza e sfida të reja në fshat ,3 Dhjetor 2021,Pjesa 2
03/12/2021 18:00

Tema: Sfida të reja për 24 orë në fshat... “N’fermë rikthehet plot surpriza të dielën me Ervin Kurtin dhe Marjana Kondin në “E diell” Të ftuar: Ervin Kurti, Marjana Kondi #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare:Xhuljana Lakuta

Amerikani përshëndet vjehrrin shqiptar, ia merr valles e këngës shqip/ Ftesë në 5
19/01 19:13
“Të hëngsha …”, si i ngacmon “Klej Zezakaj” vajzat shqiptare/ Ftesë në 5
19/01 19:13
“Jemi rritur me pjata të varfëra”, e ftuara flet troç/ Ftesë në 5
19/01 19:12
E dinte bakllavanë shqiptare, “gafa” në Itali e shefit të kuzhinës! Ftesë në 5
19/01 19:12
“Klej Zezakaj” këndon live “ Ajo nuk ma dha”: Ja ç’ më tha Ledri! Ftesë në 5
19/01 19:11
Ftesë në 5, ”Klej zezakaj” amerikani që këndon Ledrin, Taynën & kërcen valle, 19 Janar 2022, Pjesa 1
19/01 18:29
Ftesë në 5, Bella Hadid bën japrak, pjatë arabe apo shqiptare? 19 Janar 2022, Pjesa 2
19/01 18:28
Ftesë në 5, Me mish apo pa mish? Si iu shijon më tepër të ftuarve? 19 Janar 2022, Pjesa 3
19/01 18:27
Ftesë në 5,Alesia flet për sms-të e Cristiano Ronaldos: Nuk do i ndaja kurrë ,18 Janar 2022, Pjesa 2
18/01 19:18
Konkurrencë mes Beniadës së BBV dhe Alesia Bamit? Ftesë në 5
18/01 19:10
Alesia “fsheh” mesazhet me Cristiano Ronaldon: S’ kam pse ju mbush mendjen! Ftesë në 5
18/01 19:10
Kujdes ti burri i ardhshëm i Alesias! Moderatorja e paralajmëron live/ Ftesë në 5
18/01 19:10
Dalina Buzi ka vetëm një ankesë për “Goca dhe Gra”, koleget po ashtu/ Ftesë në 5
18/01 19:09
Pas spektaklit të Big Brother Vip, Dalina Buzit i ndodh çudia: Kush je ti moj grua?/Ftesë në 5
18/01 19:09
Ç’ i tha burri para se të vinte në emision? Dalina thotë troç vesin e tij! Ftesë në 5
18/01 19:09
Ftesë në 5, Sfida me muzikë shqip në Tik Tok ndez studion…18 Janar 2022, Pjesa 3
18/01 19:02
Ftesë në 5, Dashuritë e Dalina Buzit (përveç Snob): Hoqa frikën nga BBV, 18 Janar 2022, Pjesa 1
18/01 18:31
Tokja lë pas banorët e Big Brother Vip, thyen këtë rekord/ Ftesë në 5
17/01 19:08
Tradhtia e Ilirit ndaj gruas, Tokja “ e thumbon” live: Unë jam i lidhur dhe…/ Ftesë në 5
17/01 18:55
“Në keni Zot mos na lini jetim”, mesazhi që rrënqethi studion: Ku ta gjej mamin?/ Ftesë në 5
17/01 18:54