Ftesë në 5, Mjeku Jorgji: Vaksina na mbron nga 3 muaj & ka riinfektime, 23 Shkurt 2021, Pjesa 3
23/02/2021 18:57

Tema: 1 vit me kujdes të shtuar për shkak të pandemisë Covid 19. Gazetaret Nisida dhe Konstana tregojnë rutinën e përditshme dhe mjeku Ardian Jorgji ndan disa këshilla e tregon kujdesin e shtuar… A duhet ta kemi akoma? Të ftuar: Kostana Morava, Nisida Tufa, Ardian Jorgji #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Agida Koçi

Ftesë në 5, Ja sa është fatura e pagesës për punët e shtëpisë që bëjnë gratë,25 Shkurt 2021, Pjesa 3
25/02 19:07
Ftesë në 5, Gjykata: Burri të paguajë gruan për punët e shtëpisë, 25 Shkurt 2021, Pjesa 2
25/02 19:05
“Pse bëni si shtriga”, mesazhi që i erdhi ministres Spiropali pas …
25/02 18:58
Ka 3 arsye pse Nora Malaj kërkon me ngulm të kthehet në parlament
25/02 18:57
Pengu i Elisa Spiropalit për djalin prek çdo nënë: Sa arrij në shtëpi…
25/02 18:57
170 mijë dollarë shpërblim nga burri dhe arsyen s’do e besoni kurrë
25/02 18:57
“Boll u trajtuat si skllave”, burri i vetëm në studio thirrje grave
25/02 18:56
“Do ta nxjerrim bebin jashtë”, marrëdhënia e veçantë e dy fëmijëve të Elisa Spiropalit
25/02 18:56
Vajza e Elisa Spiropalit është rritur, i bën pyetjen e sikletshme të ëmës
25/02 18:56
Ftesë në 5, Elisa Spiropali talent në latine: Jam stërvitur në Argjentinë, 25 Shkurt 2021, Pjesa 1
25/02 18:22
Ftesë në 5, Dieta e Mrekullisë në shtatzëni, a heq kg apo përrallë e Meghan? 24 Shkurt 2021, Pjesa 1
24/02 18:58
Ftesë në 5, Je grup gjaku 0, mendon se e kalon më lehtë covid? Ja përgjigjia,24 Shkurt 2021, Pjesa 2
24/02 18:57
Ftesë në 5, Cilit grup gjaku i përket? Ja çfarë duhet të dish… 24 Shkurt 2021, Pjesa 3
24/02 18:57
Të prekurit nga covid në Shqipëri kanë një të përbashkët dhe lidhet me…
24/02 18:54
“Boll hëngrët portokalle e shegë”, ja me cilin lëng duhen zëvendësuar tani në mars
24/02 18:54
Bieta Sulo zbulon sekretin: Pse nuk shtova kg gjatë shtatzënisë
24/02 18:54
20 kg plus për 3 muaj, rrëfime të sinqerta nënash
24/02 18:53
Paskemi besuar një gënjeshtër, ja me çfarë duhet dhe s’duhet ta hamë djtahin
24/02 18:52
Pse të mos ha se do shtoj ca kile, debati mes të ftuarave për pamjen e jashtme
24/02 18:51
Nëse je ky grup gjaku, ruhu nga covid dhe sëmundje të tjera!
24/02 18:51