Ftesë në 5, Meloni gruaja e parë kryeministre në Itali, lajm i mirë apo keq?30 Shtator 2022, Pjesa 2
30/09/2022 17:45

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetar: Roland Spahiu Tema: “Së pari Italia dhe italianët…” Po familjes natyrale, jo LGBT! Po identitetit seksual, jo ideologjisë gjinore! Po kulturës së jetës. Jo humnerës së vdekjes. Jo dhunës së islamit. Po për kufijtë e sigurt. Jo emigracionit masiv. Po punës së popullit tonë. Jo financave të mëdha ndërkombëtare. Këto janë prioritetet e Giorgia Meloni, liderja e ekstremit të djathtë që pritet të bëhet Kryeministrja e parë e Italisë. Por sa do t’i përmbahet ajo zotimeve të saj? Gjithçka mbetet pët t’u parë! Te ftuar: Marion Gajda, Xheni Karaj, Rea Nepravishta, Erbi Ago

Ftesë në 5, Goditet Berisha me grusht, flet e ftuara: M’u dhimbs, 6 Dhjetor 2022, Pjesa 3
06/12 18:34
Vallja e Kukësit bën të qeshë krerët e BE-së, a ndikon në promovimin e turizmit tonë? Ftesë në 5
06/12 18:29
Endri dhe Sibora “imitojnë” live takimet e Samitit, ndërhyn Bieta/ Ftesë në 5
06/12 18:29
Përulja e Ramës, Shabani: Në shtëpi të bëjë dhe “hopa”, aty theu protokollin! Ftesë në 5
06/12 18:28
“Rama shtrëngoi Vuçiç dhe jo Vjosën”, gazetarja: Pati nervozizëm me Osmanin! Ftesë në 5
06/12 18:27
Dhuna e papranueshme! Grushti ishte i planifikuar i gjithi/ Ftesë në 5
06/12 18:25
Ftesë në 5, Rama ”showman”, shqetësimi më i madh për të është buzëkuqi, 6 Dhjetor 2022, Pjesa 2
06/12 18:20
Ftesë në 5, Samiti i BE-së në Tiranë: Të habitur nga mikpritja, 6 Dhjetor 2022, Pjesa 1
06/12 18:19
Ftesë në 5, Më mirë me familjen apo me shoqërinë? Të ftuarit sugjerojnë… 5 Dhjetor 2022, Pjesa 3
05/12 19:22
Ftesë në 5, Fundviti erdhi sërish por a e festojmë Vitin e Ri si dikur? 5 Dhjetor 2022, Pjesa 2
05/12 19:21
Ftesë në 5, Pas daljes nga DWTS Arbri i kërkon falje Arnitës për… 5 Dhjetor 2022, Pjesa 1
05/12 19:20
Dafina Hysa: Fatkeqësisht fëmijët sot presin për dhuratë Tablet/ Ftesë në 5
05/12 18:53
Profesor Tupja: S’kemi më kohë që të na marrë malli/ Ftesë në 5
05/12 18:53
Loco: Rinia sot dëshiron ta festojë Vitin e Ri në lokal duke kërcyer/ Ftesë në 5
05/12 18:52
Edmond Tupja: Jo më urime Gëzuar Vitin e Ri por “Hidheruar Vitin e Ri”/ Ftesë në 5
05/12 18:52
Arbër Çepani i kërkon ndjesë live të dashurës, pas saj edhe bankës/ Ftesë në 5
05/12 18:30
Arbër Çepani hyn në studio me piruetë, ngel me gojëhapur Bieta dhe balerina/ Ftesë në 5
05/12 18:30
“Sarën ( e Ledrit) e paragjykoja nga instagrami, Arbri: Më ka surprizuar nga afër/ Ftesë në 5
05/12 18:29
Ftesë në 5, Të publikohen ata që dërgojnë komente fyese… Pro apo kundër? 2 Dhjetor 2022, Pjesa 3
02/12 18:04
Zhaklin Lekatari: Më kanë kërcënuar, pastaj më janë lutur t’i fal/ Ftesë në 5
02/12 18:04