Ftesë në 5, Linda Fishta: Arma e gruas është luga e drurit, 21 Janar 2022, Pjesa 1
21/01/2022 18:02

Tema: “Mjeshtrat” e gatimit, burrat apo gratë… Pse që në lashtësi ata që drejtonin kuzhinat më të fmashme kanë qenë meshkuj? Ndërkohë nëpër shtëpi janë gratë ato që kanë “detyrë” gatimin… Të ftuar: Arvin Kita, Linda Fishta, Ksenofon Ilia, Kristi Janku, Paulin Vilajeti, Elisabeta Gjonpali #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Denisa Çerma

Ftesë në 5, I kontrollonte fax-in burrit: Ja si e gjeta mënyrën… 27 Maj 2022, Pjesa 3
27/05 18:00
Ftesë në 5, Kontroll telefonit natën? Ja si përgjigjen të ftuarit… 27 Maj 2022, Pjesa 2
27/05 18:00
Sherr në makinë në sy të njerëzve, e ftuara xheloze për të shoqin: Bëhem “përbindësh”! Ftesë në 5
27/05 18:00
“O ma, shiko këtë burrin tënd me një grua në foto”, momenti i sikletshëm i çiftit/ Ftesë në 5
27/05 18:00
Ftesë në 5, ”Dua fëmijë me ty”, Alesja zbulon kërkesën & vendimin e saj, 27 Maj 2022, Pjesa 1
27/05 18:00
Burri e kapi “mat”, habit e ftuara: Telefoni u hodh në zjarr! Ftesë në 5
27/05 18:00
“U lodha me ty”, çiftit të “Përputhen” po i vjen fundi/ Ftesë në 5
27/05 17:30
Sharjet dhe të qarat, Alesja e “Përputhen”, ja çfarë më ka thënë babi/ Ftesë në 5
27/05 17:30
Alesja kundër vajzave të Përputhen: Më prenë në besë! Ftesë në 5
27/05 17:30
Çfarë i tha në vesh tifozi holandez? Gazetarja e TCH e tregon për herë të parë/ Ftesë në 5
26/05 19:07
“Ç’ doje në mes të burrave holandezë”, indinjohet gazetarja: Po bëja punën!
26/05 19:07
20 milionë $ fitime për 3 ditë, holandezët dhe italianët pasurojnë Shqipërinë!
26/05 19:06
Finalja në Tiranë, por sa miliona fitoi FSHF? Ftesë në 5
26/05 19:06
“Placido Domingo më kërkoi numrin e Inva Mulës”, Zana Çela sqaron ngatërresën / Ftesë në 5
26/05 19:05
Ftesë në 5, A është më mikeshë me Inva Mulën? Flet Zana Çela… 26 Maj 2022, Pjesa 1
26/05 18:42
Ftesë në 5, Ardhja e hollandezëve dhe italianëve: Një ”shok” për Tiranën, 26 Maj 2022, Pjesa 2
26/05 18:42
Ftesë në 5, Gazetarja flet për tifozët &momentet më të vështira të raportimit, 26 Maj 2022, Pjesa 3
26/05 18:41
Ftesë në 5, Finalja pa transport publik dhe WC publike… 25 Maj 2022, Pjesa 3
25/05 18:43
1000 euro për një dhomë: Holandezët kanë ardhur për qejf, jo për hall! Ftesë në 5
25/05 18:39
E ftuara “tradhton” skuadrën e zemrës live, mendjen ia prishin tifozët/ Ftesë në 5
25/05 18:38