Ftesë në 5, Lei Kraja na njeh me motrën super yll, por janë kaq ndryshe, 2 Qershor 2020, Pjesa 1
02/06/2020 20:09

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Adela Hysenllari Tema: Ka mjaftuar vetëm një postim i moderators Lei Kraja në shoqëri të motrës së saj, që të nxiste kureshtjen e të gjithëve për të njohur më mirë vajzën simpatike të fotos në fjalë. Për herë të parë përballë njëra tjetrës njëra në studio e tjetra në Teksas, Lei dhe Miriam tregojnë më shumë për jetën e tyre. Te ftuar: Lei Kraja Në Skype: Miriam Kraja

Ftesë në 5, Maskë me detyrim? Mos e mbaj po deshe, ja sa penalizohesh, 9 Korrik 2020, Pjesa 1
09/07 21:40
Ftesë në 5, Përdhunimi i 15-vjeçares, regjistër kombëtar për pedofilët, 9 Korrik 2020, Pjesa 2
09/07 21:39
Ftesë në 5, S’qesh dot nga botox, “Gymysh” shokon fansat, 9 Korrik 2020, Pjesa 3
09/07 21:38
Paralajmërimi i doktorit: Kjo situatë me virusin do zgjasë 2 vjet!
09/07 21:23
E ke operuar hundën më shumë se 2 herë? Dëgjoje kirurgun para se të ndërhysh sërish
09/07 21:22
“Viktima vuan që ta besojnë”, Iris Luarasi e indinjuar, ka një kërkesë!
09/07 21:22
A duhet vendosur maska në plazh? Dr Stokaj tregon të mirat e ujit të detit
09/07 21:21
Ku kanë lekë shqiptarët të blejnë 2-3 maska në ditë, sociologia reagon ashpër
09/07 21:21
“Maska duhet gjithnjë me vete”, doktori ka dy fjalë për ata që janë në dilemë
09/07 21:20
Hyrja e pazakontë e Bietës në studio, ç’po ndodh?
09/07 21:19
Noizy një mik i denjë, si e mbështeti kolegun në ditë të vështira
08/07 19:34
Plas dollia në studio! Të ftuarit e kthejnë gotën e rakisë me fund
08/07 19:33
Covid të ***, Sazan Guri shan virusin live në studio!
08/07 19:32
I dashuruar me Beratin, Flor Binaj zbulon sekretin që e lidh me atë vend!
08/07 19:32
Ti paske luajtur nga mendtë e kokës, si e paragjykuan njerëzit sipërmarrësin e njohur
08/07 19:31
Çne ti këngëtar more vëlla?! Si e refuzuan reperin para këngës me Noizyn
08/07 19:31
Femrave dhe lekëve po, por ja kujt s’ do i këndonte kurrë reperi
08/07 19:31
Reperi kërkon vendin e Alban Dudushit, ja reagimi epik i Bietës
08/07 19:30
Ftesë në 5, Të gjithë po flasin për Beratin, por pse të lë pa frymë ky qytet? 8 Korrik 2020, Pjesa 1
08/07 19:02
Ftesë në 5, Gëzuar për Beratin, Sazan Guri e pi me fund për qytetin e tij… 8 Korrik 2020, Pjesa 2
08/07 19:01