Ftesë në 5, ”Klej zezakaj” amerikani që këndon Ledrin, Taynën & kërcen valle, 19 Janar 2022, Pjesa 1
19/01/2022 18:29

Tema: 29 vjeçari Clayvion Winn njihet nga të gjithë si “Klej Zezaku”, pseudonim të cilin ia kanë vendosur miqtë e tij shqiptarë në Detroit të Michiganit ku jeton. Edhe pse amerikan, ai është një personazh mjaft familjar për komunitetin shqiptar në SHBA. Klej ka një dashuri të madhe për muzikën dhe kulturën shqiptare, pasion të cilin e shpreh në rrjetet e tij sociale. Të ftuar: Clayvion Winn #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Roland Spahiu

“Bëni qejf me lekët për LGBT”, Flavio akuzon Xheni Karajn pastaj plas sherri/ Ftesë në 5
23/05 19:24
“Do vdesim po u bënë të gjithë gay”, sherri Ermal-Gresa/ Ftesë në 5
23/05 19:23
Shqipja “ngrihet në këmbë” kur i flasin për Zotin/ Ftesë në 5
23/05 19:23
“Ndaleni atë pitbullin”, ndizen gjakrat, studio në “kaos”/ Ftesë në 5
23/05 19:22
“Ulni mikrofonat”, Bieta jep urdhër nga studio: S’vazhdohet emisioni kështu! Ftesë në 5
23/05 19:22
“Burrë me burrë s’ është normale”, gazetari: Po shkatërroni familjet! Ftesë në 5
23/05 19:21
Ftesë në 5, Sherr mes të ftuarëve,”Hiqni foton nga ekrani, ti je homofobe &toksike, 23 Maj 2022, Pjesa 1
23/05 18:42
Ftesë në 5, Shqipja: Kam miq nga LGBT. “God is Gay”: Po fyeni besimtarët, 23 Maj 2022, Pjesa 2
23/05 18:41
Ftesë në 5, Parada LGBT,gazetari:Unë jam burrë,meshkuj janë ata të komunitetit, 23 Maj 2022, Pjesa 3
23/05 18:39
Ftesë në 5, Shprehjet më epike për gënjeshtarët, të vërteta apo jo? 20 Maj 2022, Pjesa 3
20/05 20:35
Ftesë në 5,Gratë të dorëzohen! Studimi nxjerr burrat si gënjeshtarët më të mirë,20 Maj 2022, Pjesa 2
20/05 18:01
Ftesë në 5, Alma dhe Enxhi, mikesha me ankesa dhe sekrete zemre ,20 Maj 2022, Pjesa 1
20/05 18:00
“Kam gënjyer në emision”, Bieta e tregon për herë të parë/ Ftesë në 5
20/05 17:45
“Kolegë të pazotë që kanë ecur me mashtrime”, e ftuara lëshon kunjën/ Ftesë në 5
20/05 17:45
“Kam gënjyer në emision”, Bieta e tregon për herë të parë/ Ftesë në 5
20/05 17:45
“Mami pret t’i çoj bandillin”, plasin të qeshurat në studio/ Ftesë në 5
20/05 17:45
Theu këmbën duke zbritur shkallët, moderatorja: Kam qarë kur… / Ftesë në 5
20/05 17:30
Shoqja zbulon të dashurin e moderatores: E kemi djalë të huaj! Ftesë në 5
20/05 17:30
Ftesë në 5, Debati mes të ftuarve: Nuk kam marrë as 10 lekë borxh! 19 Maj 2022, Pjesa 3
19/05 18:15
1 herë seks baraz me 50 mijë dollarë, plas gallata në studio/ Ftesë në 5
19/05 18:00