Ftesë në 5, Gazetarja flet për tifozët &momentet më të vështira të raportimit, 26 Maj 2022, Pjesa 3
26/05/2022 18:41

Tema: Finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenoord-it e shndërroi Tiranën në kryefjalën e të gjithë sportdashëve, por jo vetëm… Sikundër të gjitha ngjarjet e këtyre përmasave, media dhe gazetarët janë gjithmonë në terren për të ndjekur gjithçka ndodh… Dhë një prej tyre ishte dhe gazetarja e Departamentit të lajmeve Kristi Gongo e cila gjatë transmetimit live u përball me disa situata surprizë të cilat u bënë shumë popullore në rrjetet sociale, përballë një sjellje të palëkundur të vetë Kristit. E nëse të gjithë jeni kuriozë për të dëgjuar pak më shumë të asaj që nuk u pa në media, Kristi do të na rrëfejë tani në “Ftesë në 5”. Të ftuar: Kristi Gongo #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare:Marsida Pllaha

“Vdiqëm” për të ngrënë në Mal të Zi, Jona: U ngopëm në Shqipëri! Ftesë në 5
01/07 18:00
Ftesë në 5, Verë 2022! Sa do të na kushtojë në Shqipëri, 1 Korrik 2022, Pjesa 2
01/07 18:00
1 javë pushime me 200 mijë lekë? Plas debati: Të varfër, të varfër por…! Ftesë në 5
01/07 18:00
“Varet si zgjohem”, batuta e të ftuarit vë Bietën në diemë/ Ftesë në 5
01/07 18:00
Ftesë në 5, Brenda apo jashtë? Ja ku do pushojnë Jona, Albi, Flora, Najada… 1 Korrik 2022, Pjesa 3
01/07 18:00
Ftesë në 5, Tom Hardy ha pica tek shqiptari, po bakshish? 1 Korrik 2022, Pjesa 1
01/07 17:41
Tom Hardy i shkoi në furgon, shqiptari bën sikur s’ e njeh: Batuta që theu akullin/ Ftesë në 5
01/07 17:29
Leu flokët blu në Angli, i ftuari ka një kërkesë për shtetin shqiptar! Ftesë në 5
01/07 17:28
Ftesë në 5, Tirana magjike filmuar nga ajri, emocionohet gazetari, 30 Qershor 2022, Pjesa 2
30/06 18:56
Ftesë në 5, 11 vjeçari në luftë me tumorin e skoliozën,nëna apel për ndihmë,30 Qershor 2022, Pjesa 3
30/06 18:55
“E shoh natën a merr frymë”, e ëma mes lotësh për të birin me kancer/ Ftesë në 5
30/06 18:48
15 orë në operim, 40 mijë euro mund t’i shpëtojnë jetën vogëlushit/ Ftesë në 5
30/06 18:47
“A u mblodhën lekët mami”, e ëma lutet për të birin: Ma shpëtoni/ Ftesë në 5
30/06 18:47
11 vjeçari në karrocë qan pë ndihmë, Bieta i kap duart mes lotësh/ Ftesë në 5
30/06 18:47
4 shenjat më me fat për muajin korrik? Sqaron ekspertja/ Ftesë në 5
30/06 18:46
Ç’ do t’i ndodhë Ramës dhe gaforreve të tjera?! Nisin duartrokitjet/ Ftesë në 5
30/06 18:46
Mbani vesh! Ja shenjat që do gjejnë dashurinë në korrik! Ftesë në 5
30/06 18:45
Ftesë në 5,Flirtet ndezin debatet në studio mes Atdheut, Antonetës&Fatjonit,29 Qershor 2022, Pjesa 2
29/06 19:23
Fationi e quan “manjak seksual”, reagimi epik i Atdheut/ Ftesë në 5
29/06 18:48
Atdheu përshëndet dashurinë e jetës, Fationi i zbulon qëllimisht emrin! Ftesë në 5
29/06 18:47