Ftesë në 5, “Fëmija po qante në plazh, prindërit e detyronin të bënte foto” ,17 Mars 2023, Pjesa 2
17/03/2023 18:00

#BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetar: Marsida Pllaha Prindërit francezë duhet të mendohen dy here përpara se të postojnë foto të fëmijëve të tyre në rrjetet sociale. Parlamenti francez miratoi projektligjin që iu garanton të miturve të drejtën e imazhit. A i duhet edhe vendit tone një nismë e tillë? Te ftuar: Paulin Vilajeti, Ilir Dushkaj, Etelina Nikolla,Elona Gjymi,Alba Bajraktari, Denata Toçe "Ftesë në 5" programi i pasdites me tema nga aktualiteti i ditës, me qasje nga familja dhe socialja. Personazhe të momentit, të njohur e të panjohur që tërheqin vëmendjen me diçka të veçantë, histori njerëzore që përcjellin mesazhe të rëndësishme! Të gjitha sjellë në formën më të natyrshme e më të lirshme ku çdokush mund të argëtohet pasditeve në divanin e shtëpisë, nga e hëna në të premte ora 17:00.

“Jam gati për sherr”, Ina Kollçaku komplimentohet live për sherrin e bukur/ Ftesë në 5
27/03 19:24
“Babi, s’ ta fal kurrë!” Mand Peza kujton i përlotur fjalët e së bijës/ Ftesë në 5
27/03 19:24
“Kur kanë burrë s’ të hapin më telefonin”, Arbri përplaset me Suelën/ Ftesë në 5
27/03 19:24
Vrasja në Top Channel, e ftuara gati e përlotur: Edhe nëpër kafene kishte trishtim! Ftesë në 5
27/03 19:23
Pal Kola i TCH s’ është më! Mand Peza i prekur: A duhet të rris fëmijët në këtë vend?/ Ftesë në 5
27/03 19:22
Ftesë në 5, S’kam leje të ze dashnore! Batuta që solli të qeshura, 27 Mars 2023, Pjesa 4
27/03 18:48
Ftesë në 5, Habit e ftuara: Martesa më bën me dhimbje koke! 27 Mars 2023, Pjesa 3
27/03 18:47
Ftesë në 5, Beqarët apo të martuarit, cilët janë më kreativë në punë? 27 Mars 2023, Pjesa 2
27/03 18:46
Ftesë në 5, 25 plumba drejt Top Channel, të ftuarit: Terror i pastër, 27 Mars 2023, Pjesa 1
27/03 18:46
Festë kur dikush vdes, habit e ftuara: Në Hollandë është ditë e lumtur/ Ftesë në 5
24/03 18:00
Ndihmoi në vdekjen e vjehrrës, Silva: Ja fjalët e fundit, iku e lumtur/ Ftesë në 5
24/03 18:00
“U tret si njeri”, Silva tregon si i dha fund jetës me dëshirë miku i saj/ Ftesë në 5
24/03 18:00
Ftesë në 5, Eutanazia, vetëvrasja e asistuar…vdekje me dinjitet apo vrasje? 24 Mars 2023, Pjesa 3
24/03 18:00
Ftesë në 5, Aktori Alain Delon dëshiron t’i japë fund jetës me… 24 Mars 2023, Pjesa 2
24/03 17:45
Nuk flet me një djalë (VIP) nga kasti i DWTS, Sara zbulon “sekretin” e Luixhinos/ Ftesë në 5
24/03 17:30
A shkon aq mirë sa duket Sara me mamin e Ledrit? Luixhino flet troç/ Ftesë në 5
24/03 17:30
Takimi i parë me Sara Hoxhën, Luixhino: Ja pse s’fjeta atë natë/Ftesë në 5
24/03 17:30
Sara Hoxha tregon arsyen e zënkës me Ledrin dhe “fajin” e ka telefoni/ Ftesë në 5
24/03 17:30
Ftesë në 5, Sara dhe Luixhino flasin “pa doreza”…Zënkat & miqësia në DWST, 24 Mars 2023, Pjesa 1
24/03 17:30
Sara kujton ish-të dashurat e Ledrit: Kur s’ bëhem xheloze as për Dafinën dhe Dua Lipën…Ftesë në 5
24/03 17:30