Ftesë në 5, ”Dua fëmijë me ty”, Alesja zbulon kërkesën & vendimin e saj, 27 Maj 2022, Pjesa 1
27/05/2022 18:00

Tema: Unë jam Alesja, 21 vjeç dhe më pëlqen shumë që të dashuroj...” Këmbët e çuan Alesjan në “Përputhen” për të gjetur dashurinë, por nuk ishte edhe aq e lehtë…. Gjatë 5 muajve qendrim në programin më të famshëm të dashurisë e kemi parë Alesjan të qajë, të qeshë, të jetë romantike, të dalë nga vetja dhe në fund të dalë nga “Përputhen” beqare… Të ftuar: Alesja Hoxha #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare:Adela Hysenllari

“Vdiqëm” për të ngrënë në Mal të Zi, Jona: U ngopëm në Shqipëri! Ftesë në 5
01/07 18:00
Ftesë në 5, Verë 2022! Sa do të na kushtojë në Shqipëri, 1 Korrik 2022, Pjesa 2
01/07 18:00
1 javë pushime me 200 mijë lekë? Plas debati: Të varfër, të varfër por…! Ftesë në 5
01/07 18:00
“Varet si zgjohem”, batuta e të ftuarit vë Bietën në diemë/ Ftesë në 5
01/07 18:00
Ftesë në 5, Brenda apo jashtë? Ja ku do pushojnë Jona, Albi, Flora, Najada… 1 Korrik 2022, Pjesa 3
01/07 18:00
Ftesë në 5, Tom Hardy ha pica tek shqiptari, po bakshish? 1 Korrik 2022, Pjesa 1
01/07 17:41
Tom Hardy i shkoi në furgon, shqiptari bën sikur s’ e njeh: Batuta që theu akullin/ Ftesë në 5
01/07 17:29
Leu flokët blu në Angli, i ftuari ka një kërkesë për shtetin shqiptar! Ftesë në 5
01/07 17:28
Ftesë në 5, Tirana magjike filmuar nga ajri, emocionohet gazetari, 30 Qershor 2022, Pjesa 2
30/06 18:56
Ftesë në 5, 11 vjeçari në luftë me tumorin e skoliozën,nëna apel për ndihmë,30 Qershor 2022, Pjesa 3
30/06 18:55
“E shoh natën a merr frymë”, e ëma mes lotësh për të birin me kancer/ Ftesë në 5
30/06 18:48
15 orë në operim, 40 mijë euro mund t’i shpëtojnë jetën vogëlushit/ Ftesë në 5
30/06 18:47
“A u mblodhën lekët mami”, e ëma lutet për të birin: Ma shpëtoni/ Ftesë në 5
30/06 18:47
11 vjeçari në karrocë qan pë ndihmë, Bieta i kap duart mes lotësh/ Ftesë në 5
30/06 18:47
4 shenjat më me fat për muajin korrik? Sqaron ekspertja/ Ftesë në 5
30/06 18:46
Ç’ do t’i ndodhë Ramës dhe gaforreve të tjera?! Nisin duartrokitjet/ Ftesë në 5
30/06 18:46
Mbani vesh! Ja shenjat që do gjejnë dashurinë në korrik! Ftesë në 5
30/06 18:45
Ftesë në 5,Flirtet ndezin debatet në studio mes Atdheut, Antonetës&Fatjonit,29 Qershor 2022, Pjesa 2
29/06 19:23
Fationi e quan “manjak seksual”, reagimi epik i Atdheut/ Ftesë në 5
29/06 18:48
Atdheu përshëndet dashurinë e jetës, Fationi i zbulon qëllimisht emrin! Ftesë në 5
29/06 18:47