Ftesë në 5, Dolli me këngë e të qeshura për suksesin e “Ftesë në 5”, 16 Korrik 2021, Pjesa 3
16/07/2021 18:00

Tema: Muzikë dhe sfida në përmbyllje të një sezoni të suksesshëm të ‘Ftesë në 5”. Turizmi shpall fitoren por Rovena konteston deri në fund

Ftesë në 5, La Italinë për Hotin, Miss Bjeshka plotëson dëshirën e gjyshes, 17 Shtator 2021, Pjesa 2
17/09 18:00
Miss 21 vjeç, por duan ta martojnë me zor: Kështu është nga zona ime!
17/09 18:00
Ftesë në 5, Vizion i ri, sfidë e re në Universitetin Wisdom! 17 Shtator 2021, Pjesa 3
17/09 18:00
Ftesë në 5, Zënka e fundit e Anita & Lola Haradinaj, kush ”spiunon” kë? 17 Shtator 2021, Pjesa 1
17/09 18:00
“Ç’ po bëje dje në darkë??”, Bieta kap mat Missin!
17/09 18:00
Ups! Si shan Anita Haradinaj kur ngec në trafik!
17/09 17:45
Çfarë s’ pëlqen te Dauti? Lola Haradinaj e thotë troç!
17/09 17:45
Lola Haradinaj pjesë e Top Channel: Nga tetori krah Edi Manushit në projektin e ri brenda “E Diell”
17/09 17:41
Anita Hardinaj ka 3 miq të ngushtë, të tre ia njohim!
17/09 17:30
Lola Haradinaj “babysitter” për një natë: Ia bëj hallall motrës!
17/09 17:30
“Lola s’ ma hap celin, kurse Anita…”, vëllai u nxjerr “të palarat” motrave Haradinaj
17/09 17:30
Qenka pirë kafja! Graciano dhëndër në Prishtinë: Mami im e dashuron!
16/09 18:58
“Ju kanë shtypur nxënësit, turp!”, debat mes drejtoreshës së shkollës dhe psikologes!
16/09 18:58
“O zyshe je super p***”, drejtoresha fajëson mësuesen pas videos virale: Ka kapitulluar!
16/09 18:58
“Unë kam qenë zëri i parë i Top Albania Radio”, moderatorja me modesti: Isha model për të tjerët!
16/09 18:57
Gerta Heta “bën paqe” me Boiken Lakon! Si u sheshua hatërmbetja e së shkuarës
16/09 18:57
Këngëtarja qan para se të nisë emisioni: Po kthehem në shtëpi!
16/09 18:57
“Do të nxjerr nga shtëpia”, vjehrra e Argjira Spancës “kërcënon” Gracianon
16/09 18:56
“Kisha Gracianon dhe më mjaftonte”, pushimet sekrete të Argjirës: S’ ia hapa celin…
16/09 18:56
Ftesë në 5,Gerta Heta rikthehet në Top Channel si drejtuese e këtij formati,16 Shtator 2021, Pjesa 1
16/09 18:34