Ftesë në 5, Burrë s’të bën leshi! Debati në studio për burrat që depilohen, 4 Maj 2021, Pjesa 2
04/05/2021 18:33

Tema: Sa frikë kanë burrat të pranojnë se kanë bërë botox dhe nga ana tjetër sa i mirëpritur është ky vendim nga të tjerët, duke nisur nga gruaja, personi më i afërt? E nëse për gratë shkenca e ka një moshë se kur duhet të nisë botox, a vlen njëjtë edhe për burrat? Të ftuar: Eduart Ndocaj, Dario Doka, Ardi Borova, Fjoralba Dizdari, Egla Harxhi, Panajot Papa #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Adela Hysenllari

Ftesë në 5, Çifti fitues i Just Dance bën bujë në Itali, planet pas fitores, 7 Maj 2021, Pjesa 3
07/05 18:00
Çifti i balerinëve pjesë e programit të njohur italian?! Ja kur do t’i shohim
07/05 18:00
“S’ më pëlqejnë djemtë e bukur”, deklarata e juristes brune lë gojëhapur rivalen bionde
07/05 17:45
Ftesë në 5, Erida & Arba: Përplasja mes ligjërisht bionde & ligjërisht brune, 7 Maj 2021, Pjesa 2
07/05 17:45
Kë gjuajnë më shumë djemtë? Biondia dhe brunia xheloze për njëra-tjetrën: Mua!
07/05 17:45
Poetja seksi s’ jep kollaj shance të para: Duhet merituar “po” ime!
07/05 17:45
Përlotet Bujar Asqeriu për mbesën: Ia doli vetë, nuk kishte as miq e as lekë!
07/05 17:15
Ftesë në 5, Fjorela, shqiptarja e “Formula E”, krah Enio Morricone, Bocelli.., 7 Maj 2021, Pjesa 1
07/05 17:15
Çfarë i tha Andrea Bocelli violinistes shqiptare kur e pa për herë të parë?
07/05 17:15
Bujar Asqeriu ka një këshillë për mbesën e famshme, por Bieta nuk bie shumë dakord!
07/05 17:15
Pushimet e Bajramit kaloji në Liqenin e Komanit, ja si mund ta shijosh me familjen!
06/05 19:11
Mban Ramazan prej 74 vitesh, 84 vjeçari ka një falenderim për dy prindërit
06/05 19:10
Agjëronte në komunizëm, rrëfehet 84 vjeçari: Më hoqën nga puna!
06/05 19:10
84 vjeç dhe mundi kovidin, ja si ia doli besimtari shkodran
06/05 19:09
Pamje shokuse! Perla e Europës zhytet në mbeturina, a do vijnë më turistë?
06/05 19:09
Liqeni i Komanit një copëz Norvegjie në Shqipëri: E vizitojnë 80 mijë persona!
06/05 19:09
Ftesë në 5, Sytë nga liqeni i Komanit: Sugjerim si mund të kalosh fundjavën, 6 Maj 2021, Pjesa 3
06/05 18:40
Ftesë në 5, Liqeni i Komanit, perlë për botën, zhytur në plehra nga shqiptarët, 6 Maj 2021, Pjesa 2
06/05 18:39
Ftesë në 5, 84 vjeçari që sfidoi komunizmin & kovidin për besimin në islam, 6 Maj 2021, Pjesa 1
06/05 18:37
A është banal teksti “S’ ta jap”? Paloma bërtet në mbrojtje të Lulit, ndizen gjakrat në studio
05/05 19:15