Ftesë në 5, Brenda makinës së ëndrrave 28 milionë $ të Jay Z & Beyonce, 15 Qershor 2021, Pjesa 3
15/06/2021 18:28

Tema: Jay-Z dhe Beyonce zyrtarisht pronarët e makinës më të shtrenjtë në botë. Cifti bleu një “Rolls Royce” të ri, të krijuar posaçërisht dhe të pajisur sipas dëshirave të tyre. Modeli “Boat tail” është një kabriolet me dy dyer dhe katër ulëse. Automjeti unik i kushtoi çiftit rreth 28 milionë dollarë. Por cfarë e bën këtë makinë aq të shtrenjtë? Të ftuar: Gazmend Malo #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Roland Spahiu

Ftesë në 5, Dolli me këngë e të qeshura për suksesin e “Ftesë në 5”, 16 Korrik 2021, Pjesa 3
16/07 18:00
Gallatë pas disa gotave alkool, përpjekje me këmbë e me duar për të fituar këtë sfidë
16/07 17:45
Bieta është gjithnjë në anën e vjehrrës, aq më tepër kur bëhet fjalë për këtë temë
16/07 17:45
“Hidhu nga atje lart”, Alket Islami sfidon Rovena Dilon. A ia doli?
16/07 17:30
Ftesë në 5, Artistët “gozhdojnë” turistët: Nuk keni parë gjë akoma, 16 Korrik 2021, Pjesa 2
16/07 17:30
“Vetëm 120 min dhe jo më shumë”, Rovena & Eraldo i këndojnë Komitetit të Ekspertëve
16/07 17:30
Ftesë në 5, Hajde gëzuar! Nis festa mes miqsh & urimesh në studio, 16 Korrik 2021, Pjesa 1
16/07 17:15
Plas syri i keq në puntatën e fundit, ja ç’ ndodhi në studio
16/07 17:15
Mirë Bietën e dinim, por edhe gazetari i njohur është çam?? Prezantimi “epik” mes tyre
16/07 17:15
Ftesë në 5, Ters vs në qiellin e 7, rrëfehen Ivat, Senera, Klodi & Elisabeta, 15 Korrik 2021,Pjesa 3
15/07 18:00
“Makina e Albanit ngeli në mes të rrugës”, Bieta rrëfen aventurën në mes të natës
15/07 18:00
“Piva aq shumë sa u bëra për serum”, dr. Senera rrëfen natën e çmendur në Dhërmi
15/07 17:45
“Tani mund të deh një burrë”, Iva Tiço eksperte për të mos u dehur: Ja sekreti im!
15/07 17:45
“Në 20 vite kam shkuar vetëm 2 herë në plazh”, e ftuara “shokon” studion
15/07 17:45
Ftesë në 5, Dehje me raki vs ”dehje” me çaj, aventurat e vajzave në pushime, 15 Korrik 2021, Pjesa 2
15/07 17:45
“Vesha bokset e burrit se kisha harruar të brendshmet”, e ftuara shkrin gazit studion
15/07 17:15
Ftesë në 5, Kë të marr e kë të lë? Hallet më të mëdha të vajzave këtë verë, 15 Korrik, Pjesa 1
15/07 17:15
“Ato pjeshkat janë veshur mirë”, Klod Shala “i nxjerr të palarat” Ivës dhe Eraldo Rexhos
15/07 17:15
“S’dinin a ishim gjallë a vdekur”, djali që ngjiti malin me motorr: Shpëtuam për një fije!
14/07 19:00
Ngjitën malin me motorr, djali nga Suhareka tregon shpejtësinë maksimale
14/07 19:00