Ftesë në 5, Alkool, pyetje me spec & muzikë, kështu mbyllet sezoni i dytë! 17 Korrik 2020, Pjesa 3
17/07/2020 18:16

Tema: Mes alkoolit, rrëfimeve të sinqerta dhe muzikës “Ftesë në 5” mbyll me sukses sezonin e dytë. Të ftuar: Maya, Lorenc Jemini, Anaid Kaloti, Xhensila Pere, Xheisara, Ami Bekteshi, Ilir Dushkaj, Redi Panariti #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Adela Hysenllari

Pyetja që sikletosi të ftuarat, si ia dërgojnë fotot partnerit?
23/09 19:09
Pse bën si e bukur kot? Plas debati mes vajzave në studio
23/09 19:08
Moderatorja tregon troç fotot e modifikuara: S’kisha besim në vete
23/09 19:08
Antoneta bën premtim live: Kush do martohet me mua, do ….
23/09 19:07
Antoneta ka një këshillë për vajzat shqiptare
23/09 19:07
Jemi të rrethuar nga ujqër, me kë e kishte Antoneta Koçi?
23/09 19:07
Fansat e akuzuan se doli single, Antoneta: Do ia shkul veshin dhe do i bërtas …
23/09 19:06
Ftesë në 5, Mashtrimet e Antonetës, Fjodorës, Sarës & Edvinës përmes fotove, 23 Shtator 2020, Pjesa 3
23/09 18:52
Ftesë në 5, Gjobë për vipat që bëjnë fotoshop, plas debati në studio, 23 Shtator 2020, Pjesa 2
23/09 18:44
Ftesë në 5, “Single & me halle”, Antoneta sqaron akuzat e fansave, 23 Shtator 2020, Pjesa 1
23/09 18:43
Ftesë në 5, Arrestimi i bujshëm i Fjolla Morinës, ç’ndodhi sot në gjyq? 22 Shtator 2020, Pjesa 1
22/09 19:07
Ftesë në 5, Pastat e Ina Kollçakut në Dhërmi,Debat mes saj, Florës & Anaid, 22 Shtator 2020, Pjesa 2
22/09 19:07
Ftese ne 5, Anaidi ”ndez sherrin” në studio, kush i hedh plehrat në Dhërmi? 22 Shtator 2020, Pjesa 3
22/09 19:07
“Fjolla Morina ia hodhi lehtë”, gazetari tregon ç’ndodhi në gjyqin e sotëm
22/09 18:57
Anaidi i BB për Fjolla Morinën: Në çantë harron prezervativin, jo armë!
22/09 18:56
Arrogancë e paparë, kush ia ngriti nervat Anaidit të Big Brother?
22/09 18:56
Pjeshkat me taka në Dhërmi, plas sherri në studio: Ato që s’ munden…
22/09 18:56
3 pasta 95 mijë lekë, revoltohet Ina Kollcaku: Përdhunim nga shteti!
22/09 18:55
Debati për Fjolla Morinën, shpërthen gazetari: Showbizi s’është qelibar!
22/09 18:55
Ftesë në 5,DJ Sardi tregon historinë e dashurisë: I kemi ngrënë llokumet, 21 Shtator 2020, Pjesa 1
21/09 19:02