FNSH dhe Renea “blindojnë” vendin/ Pas ngjarje kriminale zbresin në terren, kontrolle dhe arrestime
21/09/2020 09:15

Pas ngjarjeve kriminale të së martës, ku ndodhën dy vrasje dhe një atentat me tritol në një automjet në qendër të Tiranës, policia e shtetit ka nxjerrë në aksion mbi 80 patrulla dhe postblloqe të uniformave blu, në një plan masash të cilin ajo e ka konsideruar, mbajtja nën kontroll e situatës kriminale në vend dhe ruajtja e qetësisë publike. Në vetëm tre ditë aksion, ku janë kontrolluar lokale, banesa apo edhe ambiente të ndryshme, ku ka pasur dyshime për fshehje të lëndëve narkotike, janë vënë në pranga 59 persona, kryesisht për armëmbajtje pa leje, të kapur me sasi droge me vetë apo edhe drejtimin e mjetit në gjendje të dehur. Në këtë aksion janë ndaluar edhe 14 persona që ishin shpallur në kërkim, për vepra të ndryshme penale, por që kishin mundur t’i fshiheshin policisë.

Shqipja perjashtohet nga programi pas mesazheve te papershtatshme, qe percolli – Përputhen
24/10 09:37
Andi i pezmatuar për largimin e Shqipes nga Për’puthen – Përputhen
24/10 09:37
Hell’s Kitchen Albania, Sezoni 3, Episodi 4, 23 Tetor 2020
24/10 09:36
E paprecedentë: Tea largohet nga studio – Përputhen
23/10 10:25
Shqipes i mbyllet mikrofoni në studio… – Përputhen
23/10 10:25
Andi i “Për’puthen” flet për vajzën që puthi në foto – Shqipëria Live 22 Tetor 2020
23/10 10:25
Një surprizë anonime, vjen në studio për Shqipen – Përputhen
22/10 09:23
Tea është me serioze, ndërkohë Shqipe ti dukesh si 15 vjeç – Përputhen
22/10 09:23
Wake Up/ Rezart Veleshnja sqaron për herë të parë publikisht largimin nga “Shiko kush luan”
22/10 09:22
Jepet vendimi për Fjorelen, ja çfarë do të ndodhi me të në program! – Përputhen
21/10 10:01
Fjorela ka njohur dikë jashtë programit? – Përputhen
21/10 10:01
Unë nuk jam i shëmtuar, pse sillesh kështu! – Përputhen
21/10 10:01
Përqafime dhe puthje mes Anës e Fatjonit, a po nis një histori dashurie? – Përputhen
20/10 10:01
Diskutim i ashpër në prapaskenë mes Shqipes e Fatjonit – Përputhen
20/10 10:01
Tea akuzon Fatjonin, se ai flirton me të gjitha vajzat njësoj! – Përputhen
20/10 10:00
Portokalli, 18 Tetor 2020 – Çifti I Lumtur ( Arkitektja )
19/10 09:38
Portokalli, 18 Tetor 2020 – S.Show – Rama – Basha ( Rama vs Analistët vs Basha )
19/10 09:38
Maskat/ Moderatorja bën deklaratën e fortë: Olti Curri më ndau nga burri! “E Diell”, 18 Tetor 2020
19/10 09:38
Vrasje e përdhunime në Palasë/ I çarë në ballë, shikoni momentin kur hajduti kapet nga policia
18/10 09:03
Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 17 Tetor 2020, Entertainment Show
18/10 09:02