Flirt & tradhti, flet Ema Andrea! Takimi Bora-Donald, Antonela zbulon reagimin e Beatrix -Goca & Gra
19/05/2022 09:38

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Top News – Rusia, 24 orë kohë vendit ballkanik/‘Tërhiquni ose ndërpresim marrëdhëniet diplomatike!’
02/07 09:28
Shumë puthje & të qeshura! Claydee, Olsi Bylyku & Egli Tako në “Më lër të flas”
02/07 09:28
Top News – Tanket e Putinit në Tallin…! / A do të mundet NATO të mbrojë Evropën?
02/07 09:27
Top News – Putin i përgjigjet Johnsonit / ’Po të isha grua do ta pushtoja sërish Ukrainën!’
01/07 09:46
Top Channel/Anglia “hyn ushtarakisht” në Ballkan, Johnson: S`do lejojmë ta “marrë” Putini!
01/07 09:46
Edicioni Informativ, 30 Qershor 2022, Ora 19:30
01/07 09:46
Top News-Rama i hedh dorën në qafë Biden/Kryeministri ‘habit’ presidentin amerikan
30/06 09:38
Top News-1 milionë trupa më shumë, NATO-izohet Evropa/Biden: Vladimir Putin po merr atë që nuk donte
30/06 09:37
Top News- Çfarë i tha Biden për Shqipërinë!/Rama zbulon kërkesën që u bëri vendeve të NATO
30/06 09:37
Top News – Shkrihen akujt mes Erdogan dhe Biden / Takohen në Madrid, F-16 dhe Rusia në axhendë
29/06 09:25
Top News – Britania është në prag të Luftës / Një moment si i 1937-ës! Paralajmëron shefi i ushtrisë
29/06 09:24
Edicioni Informativ, 28 Qershor 2022, Ora 19:30
29/06 09:24
Top Channel/ “U mbytën në lumë, s’mundëm t’i shpëtonin”,flet djali që pa aksidentin tragjik në Berat
28/06 09:21
Edicioni Informativ, 27 Qershor 2022, Ora 15:00
28/06 09:20
Top Channel/ Vetëvritet adoleshentja në Elbasan. Akti ekstrem, dyshohet për shkak të varfërisë
28/06 09:20
Sherri mes konkurrentëve kalon limitet: Aty është dera, ik… E Diell 26/06/2022
27/06 09:17
Efi habit dhe tregon troç arsyet e historinë e saj : Kam falur tradhëtinë.. E Diell 26/06/2022
27/06 09:17
Top News – Flamuri turk para parlamentit grek/Politikani-Mitsotakis hiq dorë nga armët dhe SHBA
27/06 09:17
Top Channel/ “Boll më”, ndërhyjnë amerikanët-DASH: Hapni negociatat me Tiranën e Shkupin!
26/06 09:16
Top News- Pse Perëndimi ka nevojë për Erdogan!/Presidenti turk do të ‘përcaktojë’ fituesin e luftës
26/06 09:15