Fiks Fare/ Ish-drejtori i Portit të Shëngjinit: Edhe vartësja më ngacmoi seksualisht!
12/07/2022 20:30

Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre.

Episodi i plotë – Fiks Fare, 12 Qershor 2024
12/06 21:01
Monitorime/ ORL-ja: Me qumësht gjiri e lëng preshi nuk kurohet veshi! – Fiks Fare
12/06 21:00
E mitura refuzon prindërit, pas jetesës me një djalë. Policia ” Ligji s’e kap” – Fiks Fare
12/06 20:45
Berisha merr vulën! A është kjo një këmbanë alarmi për Ramën? – Fiks Fare
12/06 20:30
Monitorime/ Batoni do që Dule të bëhet me bo… – Fiks Fare
11/06 21:00
Në Parlamentin Europian triumfon e djathta, po tek ne si i behët? – Fiks Fare
11/06 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 10 Qershor 2024
10/06 21:30
Monitorime/ Gjatësia e vajzave në “She’s on Top” matet me metër e qofte – Fiks Fare
10/06 21:00
Zgjedhjet për rektor në Universitetin e Elbasanit të paracaktuara, pa garë – Fiks Fare
10/06 20:45
Shqiptarët halle me çdo qeveri. Kur do mbarojnë këto halle? – Fiks Fare
10/06 20:30
Episodi i plotë – Fiks Fare, 7 Qershor 2024
07/06 21:01
Monitorime/ Vajza e “Përputhen”: Pa para nuk dashurohem dot! – Fiks Fare
07/06 21:00
Fitoi zgjedhjet për kryetar fshati, ia anulojnë. Bashkia emëron “aforfe” një tjetër! – Fiks Fare
07/06 20:45
Kujdeset për djalin 40 vjeçar me probleme mendore, i heqin kujdestarin – Fiks Fare
07/06 20:30
Monitorime/ Dudushi ngatërron Gridën me bashkëshorten e tij Bietën – Fiks Fare
06/06 21:00
Episodi i plotë – Fiks Fare, 6 Qershor 2024
06/06 21:00
Kalvari i të moshuarve për të marrë pensionin, në fund postës i mbarojnë dhe lekët – Fiks Fare
06/06 20:45
Mediu “Opozita vetëm komandantë pa ushtarë”. Po Mediu ka ushtarë? – Fiks Fare
06/06 20:30
Monitorime/ Tatuazhin deri në vithe, vajza e tregon në TV – Fiks Fare
05/06 21:00
Episodi i plotë – Fiks Fare, 5 Qershor 2024
05/06 21:00