Fifi takon mes lotësh djalin, të cilin e bëri të flasë! Më thuaj një dëshirë, Episodi i plotë
21/02/2021 11:54

Një reality show që do t’ju prezantojë javë pas jave dëshirat më të pabesueshme të fëmijëve shqiptarë. Moderatorja Fjoralba Ponari, do të udhëtojë në shkolla të ndryshme të vendit, aty ku do të mbledhë dëshirat përmes të cilave, dikujt do t’i ndryshojmë ditën e dikujt jetën përgjithmonë.Histori emocionuese, prekëse dhe njëherazi qesharake, të rrëfyera me pafajësinë e fëmijëve, çdo të shtunë, nga data 2 janar, në ekranin e Top Channel. Moderatore: Fjoralba Ponari Autor: Saimir Muzhaka

Antonela – Atdhe takimi i munguar, që provokon gjatë të gjithë kohës – Përputhen, 14 Prill 2021
15/04 09:17
Masazhe dhe fërkime në pjesën e tretë të takimit Antonela Atdhe – Përputhen, 14 Prill 2021
15/04 09:17
Sindi hedh kunja ndaj Atdheut dhe Antonelës – Përputhen, 14 Prill 2021
15/04 09:17
Ola dhe Jasmina tregojnë çfarë prishi miqësinë! Nga ana tjetër, Princi “gric” Jasminën ​- Përputhen
14/04 09:21
Jasmina dhe Ola përballen, çfarë kanë për të thënë ish mikeshat ​- Përputhen, 13 Prill 2021
14/04 09:20
Nuk e prisnim, surprizë në takimin e dytë të Aristela-Princ – Përputhen, 13 Prill 2021
14/04 09:20
Antonela shpërthen ndaj Sindit, çfarë e irritoi marrëdhënien e tyre kaq shumë?! – Përputhen
13/04 09:11
Hyrja e Atdheut si konkurrent, Blerimi thumbon keq – Përputhen, 12 Prill 2021
13/04 09:10
“Ironia” e Sindit, acaron Mevlanin – Përputhen, 12 Prill 2021
13/04 09:10
Përplasen keq Bledi dhe Alesia Bami. Kjo e fundit e përzë nga emisioni“E Diell”, 11 Prill 2021
12/04 09:02
Është fejuar Ana 1 e Përputhen?“E Diell”, 11 Prill 2021
12/04 09:01
Top News – Erdogan shkakton ‘stuhi mbi Bosfor’/ Sinjalizon heqjen e traktatit të paqes në rajon
12/04 09:00
Ofendime të rënda, pse shkoi kaq keq takimi Lindita-Naum?! – Përputhen +40, 10 Prill 2021
11/04 08:56
E rëndë; Degradon me fjalë fyese takimi mes Linditës dhe Naumit – Përputhen +40, 10 Prill 2021
11/04 08:56
Ofendime të rënda, mbyllin takimin – Përputhen +40, 10 Prill 2021
11/04 08:56
Më në fund më shumë emocione, Jasmina deklarohet për Andin ​- Përputhen, 9 Prill 2021
10/04 10:00
Kërcimi dashurisë i çiftit të deklaruar – Përputhen, 9 Prill 2021
10/04 10:00
Kë zgjodhën vajzat në takim për javën që vjen – Përputhen, 9 Prill 2021
10/04 09:59
Ola shkakton furtunë, Sindi & Murati prishen përfundimisht… Sindi mbetet keq-Përputhen, 8 Prill 2021
09/04 09:14
Ola “çmend” Muratin në takimin e parë – Përputhen, 8 Prill 2021
09/04 09:14