Fier/ Banori: Kemi një problem shqetësues. Është lajmëruar për çarje tubacioni, që prej nëntorit rrjedh uji në rrugë
24/02/2021 22:13

Një banor në qytetin e Fierit është ankuar për shkak të çarjes së tubacionit dhe rrjedhjes së ujit duke krijuar probleme në lagjen “Mbrostar Ferko”.

“Projektet e nisura t’i çojmë në fund”/ Kandidatja e PS në Durrës, Milva Ekonomi
11/04 19:53
“Emigrantë” në Divjakë/ Të rinjtë nga fshatrat e thella të Korçës dhe Elbasanit shkojnë për punë
11/04 19:51
Zjarrfikësi shpëton foshnjën 3 muajshe/Tiranë,u dogj makina në garazh, banorët e pallatit u evakuuan
11/04 19:46
Lëvizja zgjatet me 2 orë/ Lehtësohen masat anticovid, rifillojnë fluturimet me Britaninë e Madhe
11/04 19:14
Top News – Basha ndalet në Librazhd/ ‘Më 25 prill të rrëzojmë këtë qeveri ‘ogurzezë’
11/04 19:03
Rama: Mos e neglizhoni votën në 25 prill, të mos votosh është kthim mbrapa
11/04 18:49
Basha takon banorët e Elbasanit: Në 25 prill votoni nisjen e një kulture të re politike
11/04 18:47
Basha në Elbasan: E vetmja fushë ku jemi para është emigracioni i rinisë, në fokus ekonomia e rinia
11/04 16:23
Protesta kundër heceve në Fan/ Banorët bllokojnë Rrugën e Kombit
11/04 14:41
Top News – Dibër, nusja vret vjehrrën me thikë/ Arrestohet nga policia, për 6 orë fshehu krimin
11/04 14:10
Rrëfim i banorëve të pallatit/ Vështirësitë e daljes nga banesat për shkak të tymit
11/04 13:52
Top News – Zjarrfikësi hero që shpëtoi foshnjen/ Tiranë, si e zbriti nga shkallët e emergjencës
11/04 13:36
Top News – Covid, liri-dalja zgjatet me dy orë/ Nga e hëna, bare dhe lokale mbyllen në 22:00
11/04 13:31
Vendimet e Komitetit Teknik të Ekspertëve/ Shtyhet me dy orë qarkullimi i lëvizjes
11/04 13:15
143 kg kokainë mes bananeve/ Urdhrër i prerë në port, kontenierët nga Ekuadori, kontroll të dyfishtë
11/04 13:14
Retro “zbret” në Elbasan/ Automjetet e vjetra prezantohen në qytet
11/04 13:12
Zjarri në garazhin e pallatit/ Tiranë, u dogj makina, banorët u evakuuan mes tymit
11/04 13:10
Top News – 10 oficerët që përgjuan 91 dosje/ Si ranë në kurthin e SPAK trafikantë e vrasës
11/04 13:00
Rama me sipërmarrësit e rinj në teknologji: Mundësojmë tregun global, nuk keni pse të ikni nga vendi
11/04 12:56
Komiteti i Ekspertëve ndryshon masat anticovid/ Zgjatet qarkullimi deri në orën 22:00 të mbrëmjes
11/04 12:52