Felaj:Gruaja e Princ Vidit erdhi e veshur me dekolte dhe u sulmua nga injorantët |Zona Zero Top News
24/11/2022 19:44

LIVE nga Kuvendi i Shqipërisë, Çfarë do të ndodhë me projektin e portit të Durrësit. Deputetët mbajnë qëndrimin pro dhe kundër mbi këtë vendim të qeverisë

Bandat dhe sulmet fizike në Kosovë/Deklarata bombë e politologut | Zona Zero Top News
02/12 22:16
Botërori i suprizave/Aga: Edhe skuadrat e vogla kanë arritur ta tregojnë veten…|Zona Zero Top News
02/12 21:13
Ndeshjet Brazil-Cameroon dhe Zvicër-Serbi/ Gazetari bën parashikimet | Zona Zero Top News
02/12 21:12
Emocionuese/ ‘Prima Balerina’, Alexia Velo zbulon vështirësitë e një balerini | Zona Zero Top News
02/12 21:10
Përfitimet financiare të një balerini/ Alexia Velo: Duhet tè vlerësohen më shumë |Zona Zero Top News
02/12 21:08
Skena ku ka përfituar më shumë/ E zbulon Alexia Velo | Zona Zero Top News
02/12 21:07
Rrëfimi prekës/ Kam prekur skena ndërkombëtare po publikun shqiptar… | Zona Zero Top News
02/12 21:07
Alexia Velo:Komplimenti më i bukur që kam marrë pas shfaqjes ishte nga pedagogët |Zona Zero Top News
02/12 21:06
Vetëm 12 vjeçe fitova çmimin ‘kategoria e parë junior’/ Velo: Jam dridhur nga… |Zona Zero Top News
02/12 21:05
‘Nuk kam patur një fëmijëri si të gjithë’/ Deklarata prekëse e Prima Balerinës | Zona Zero Top News
02/12 21:04
A do të largoheshe nga Shqipëria? Prima Balerina: E kam menduar por… | Zona Zero Top News
02/12 21:03
‘Laboratori i drogës’/Demaj: Biznes familjar ku janë përfshirë emra të politikës |Zona Zero Top News
02/12 20:56
‘Skenari Oktapod’/ Ja skema mafioze e përpunimit dhe shpërndarjes së kokainës | Zona Zero Top News
02/12 20:51
Politika e lidhur me Call centerat? Gazetari ja ‘bashkëpunimet’ | Zona Zero Top News
02/12 20:49
‘Luftë’ kundër mashtrimeve nga Call Centerat/ Dema zbulon shifrat galopante | Zona Zero Top News
02/12 20:49
Blindohet Tirana/ Nami me policë në terren, të martën në Tiranë… | Zona Zero Top News
02/12 20:47
‘I njejti skenar si në pandemi’/Barkaj ja si do identifikohen qytetarët e zonës |Zona Zero Top News
02/12 20:34
Zbuloni rrugët që do të bllokohen të martën, 6 dhjetor | Zona Zero Top News
02/12 20:26
Alarmi për Kosovën/ Rreziku që i kanoset edhe rajonit… | Zona Zero Top News
02/12 20:00
E rrezikshme/ Serbi e Madhe dhe shkatërrimi i Kosovës… | Zona Zero Top News
02/12 20:00