Farmacistja: Kolla gjatë natës tregon që mund të vuani nga…/ Wake Up
24/03/2023 10:33

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

“Temperatura mesatare në Shqipëri është rritur me 2 gradë celcius, pse ndodhi”?/ Wake Up
02/06 11:35
Rodion Gjoka: Ndryshimet klimatike do sjellin zhvendosje të njerëzve në zona të tjera/ Wake Up
02/06 11:34
Eksperti i Mjedisit: Temperatura e globit është rritur me 1.5 gradë celcius/ Wake Up
02/06 11:33
Ku po mbahen konferencat botërore për klimin?/ Wake Up
02/06 11:33
Eksperti i Mjedisit, Gjoka: Zjarret dhe përmbytjet sot nuk janë më fatkeqësi natyrore/ Wake Up
02/06 11:33
Ndryshimet klimatike në vend shqetësuese, toka si serë bujqësore/ Wake Up
02/06 11:32
Eksperti i Mjedisit: Vendet që do preken më shumë nga ndryshimet klimatike/ Wake Up
02/06 11:32
Milaim Zeka: Skenari më i zi, ndarja definitive e Veriut të Kosovës/ Wake Up
02/06 11:00
Milaim Zeka: Situatë serioze, 700 trupa të Natos kanë mbërritur në Kosvë, por…/ Wake Up
02/06 11:00
Miliam Zeka: Albin Kurti të japë dorëheqjen, të krijohet qeveri teknike/ Wake Up
02/06 10:59
“Vjosa Osmani klon i Lulëzim Bashës, çfarë do të ndodhë mes saj dhe Albin Kurtit”/ Wake Up
02/06 10:56
Milaim Zeka: Ne jemi zero pa SHBA, Britaninë, Gjermaninë e Francën/ Wake Up
02/06 10:54
Milaim Zeka: Edhe me një ushtar të vetëm të KFOR në Kosovë, jemi të mbrojtur/ Wake Up
02/06 10:53
Milaim Zeka: Vuçiç do t’ju ikë skandaleve, ka hap këtë konflikt/ Wake Up
02/06 10:53
Priten netë mbi 40 gradë celcius në Shqipëri, por çfarë do të thotë kjo për jetën tonë?/ Wake Up
02/06 10:37
E frikshme, në të ardhmen do konsumojmë ujë dushi/ Wake Up
02/06 10:33
8 arsye pse gratë tradhëtojnë burrat e tyre/ Wake Up
02/06 10:32
A duhen mbajtur vezët në frigorifer?/ Wake Up
02/06 10:20
Rama përqafon kryeministren italiane Meloni, video bëhet virale/ Wake Up
02/06 10:19
Tupac Shakur merr yllin në Hollywood Hall Of Fame/ Wake Up
02/06 10:18