Familja Duqi merr pronësinë e shtëpisë, Veliaj:“Asnjë parti nuk i imponohet qytetit dhe as vjedh
17/12/2020 14:15

Ai tha se rindërtimi do të vijojëme të njëjtën frymënë çdo cep të qytetit, i cili po i rikthehet normalitetit pas protestave. “Kam lënë porosi që qyteti t’i rikthehet normalitetit, pas asaj jave traumatike që patëm me protestat. Do të zëvendësohet çdo semafor, çdo pllakë, çdo gur, sigurisht edhe çdo zbukurim. Do të rivendosim pemën e Vitit të Ri për fëmijët dhe vogëlushët e Tiranës. Kësaj here do ta dekorojmë edhe me 25 yje që simbolizojnë25 mjekët heronj, të cilët ranë në betejën me pandeminë. Kështu, kujtojmësakrificën e tyre dhe u shprehim mirënjohjen tonë”, tha ai.

Top Channel/Demokrati-Berishës:E more thri, e bëre morr, tani do të të hajë! Dy fjalë & për Yuri Kim
03/12 21:31
Top Channel/ Po bën betejë personale me foltoren? Berisha nga Devolli: Marrëzi!
03/12 21:30
Top Channel/ Berisha tregon pse Basha e ‘kyçi’ gojën dje në Parlament
03/12 21:29
Top Channel/ Berisha: I vetmi vend ku mund të mblidhemi është Air Albania, por nuk e dimë motin
03/12 21:28
Top Channel/Berisha-Bashës: Jep dorëheqjen!Në Belgjikë rezulton se je anëtar i organizatës kriminale
03/12 21:27
Top Channel/ Berisha: Më 11 dhjetor shkojmë rithemelojmë PD dhe pluralizmin shqiptar
03/12 21:26
Top News-4 viktima, ja numri i të infektuarve / Më shumë raste janë shënuar në Tiranë
03/12 21:15
Top News-Shuhet aktorja Edi Luarasi/Të papriturat e jetës dhe rikthimi në skenë
03/12 21:06
Top News-12 orë për të numëruar paratë/Goditet karteli që sillte drogë edhe në Shqipëri
03/12 21:03
Top News-Në kurth shefi i njësisë “Fast”/Tiranë, arrestohet nga kolegët për mashtrim
03/12 20:42
Top News-Shqiptari vret veten në burgun grek/Prej 8 vitesh në burg, si e siguroi lëndën kimike
03/12 20:29
Top Channel/ Lezha ‘pushtohet” nga uji, bllokohen pusetat prej reshjeve të shiut
03/12 20:03
Top Channel/ Drejtori i Urgjencës Kombëtare: Shumë të sëmurë po trajtohen në shtëpi
03/12 19:41
Top Channel/ Elbasani mbytet nga plehrat/ Tërhiqet kompania që pastronte qytetin
03/12 19:36
Top Channel/ Gjykata e Posaçme lë në fuqi vendimi, dënohet me 55 vite Shullazi dhe grupi
03/12 19:34
Top News-Korrupsioni me tenderin e uniformave/ Ja sa u dënuan të pandehurit, vetëm një shpëton
03/12 18:38
Top News- Shqipëria ‘braktis’ BE për SHBA / Pse Ballkani është më sytë nga Shtëpia e Bardhë
03/12 18:11
Top News-Kryebashkiaku përfundon në SPAK/ Fshehu dënimin në greqi, hetimet nga e para
03/12 17:32
Top News-Banda e Shullazit, 55 vite në burg/Ja dënimet për 5 të pandehurit pas 83 seancave
03/12 16:49
Top Channel/Profesionistët po ikin jashtë!Hungaria,Polonia dhe Çekia po kërkojnë puntorë në Shqipëri
03/12 16:22