FAKTE të reja/ Kush nga fëmijët e vrau Pëllumb Metën? Avokati: Ja dora e kujt ishte që e qëlloi
02/04/2024 19:35

"Breaking me Dafina Hysa", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

Ekzekutoi 4 gra/ “I VRAVA se dua të dal në TELEVIZOR”/Eksperti SJELL rastin e VRASËSIT të rrezikshëm
18/04 10:30
3 vjeçari i RRËMBYER është nxjerrë jashtë Shqipërisë? Eksperti: Vogëlushi mund të TRAUMATIZOHET
18/04 10:27
Kush e SULMOI Soni Malaj? Pasojat e ARRESTIMIT dhe KONKURENTËT që tentojnë ta nxjerrin JASHTË LOJE
18/04 10:23
Arrestohet Soni Malaj! “Artistja u SPIUNUA, rrezikon EKSPULS”/ Eksperti TREGON kush e TRADHËROI
18/04 10:14
“KRYEMADHI “zhvat” METËN”/ Zbulohen “qypat e floririt” që i mori për operacionet plastike | Breaking
17/04 21:00
ZBULOHET “burri” i EGLA CENOS/ Ish konkurrenti i BBV: Nuk është ITALIANI | Breaking
17/04 20:20
JETMIRI frikacak/ Zbulohet skenari i fshehtë mes HEIDIT- ROMEOS dhe EGLËS | Breaking
17/04 20:19
EGLA CENO e martuar me ITALIANIN/ Dalin detaje nga jeta private | Breaking
17/04 20:17
NETANYAHU midis dy zjarreve/ Kabineti i tij luftë në GAZA, kërkon shkatërrim të HAMASIT | Breaking
17/04 20:00
Duan të zhvarrosin IZRAELIN…/ EKSPERTI tregon se cilat janë shtetet | Breaking
17/04 19:59
VËLLAI i arrestuar për KANBABIS/ Moderatorja e zë ngushtë NDREÇËN: Nuk përjashtoj asnjë | Breaking
17/04 19:58
IZRAELI sërisht në LUFTË?/ Bombardimet dhe raketa, ja paralajmërimi i frikshëm i IRANIT | Breaking
17/04 19:57
ARRESTIME të reja…/ Ja kush janë peshqit e mëdhenj që priten për arrestohen | Breaking
17/04 19:53
XHELAL MZIU me tone të ashëpra ndaj OLTA XHACKËS: Shkelën Kushtetutën | Breaking
17/04 19:53
LULZIM BASHA apo BERISHA/ XHELAL MZIU ja kush është kryetari i PD | Breaking
17/04 19:52
Përplasja KRYEMADHI-META/ FLET anëtari i PL: Ja çfarë ndodhi në mbledhjen e fundit… | Breaking
17/04 19:16
ZBULOHET rroga e ALTIN DUMANIT/ AVOKATI tregon shifrën sa merr kreu I SPAK | Breaking
17/04 19:15
Merret peng BELERI…/ Avokati hedh dyshime: Ja pse po e kërkon GREQIA | Breaking
17/04 19:14
BERISHA izolohet përsëri në shtëpi…/ AVOKATI tregon skenarin se si do procedohet për lirimin e tij
17/04 19:14
“BELERI niset drejt GREQISË…?”/ ZBULOHET se kush po e pret në ATHINË | Breaking
17/04 19:12