“Është sportist apo politikan?”, Ana Gjini tregon për të dashurin e ri – Shqipëria Live
07/12/2022 16:21

Ana Gjini vjen në Shqipëria Live për të rrëfyer të rejat e fundit nga jeta e saj Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj

Stresi dhe ankthi ndikon tek problemet që sjell zorra e trashë – Shqipëria Live
03/02 16:37
Uji i vakët me limon e me mjaltë bën mrekulli për zorrën tuaj – Shqipëria Live
03/02 16:37
“Fibrat e portokalles” produktet që ndihmojnë në pastrimin e zorrës së trashë – Shqipëria Live
03/02 16:36
Nëse keni përgjumje tregon se nuk je mirë nga zorra e trashë – Shqipëria Live
03/02 16:35
“Deri në 2030 të gjithë do jemi me çip”, studiuesit: Më i hollë se fija e flokut – Shqipëria Live
03/02 16:32
Do vijë dita që do jemi gjysmë robotë, e gjitha do të vijë nga mikroçipi” – Shqipëria Live
03/02 16:32
Vendosja e mikroçipit është parashikuar miliona vite më parë,ja kush do na komandojë- Shqipëria Live
03/02 16:31
Shpërthen konspiracionisti ndaj Elon Musk: Këta maniakë do na kontrollojnë mendjen – Shqipëria Live
03/02 16:31
“666” Çfarë fshihet pas kodeve të Bill Gates? Ja kush është “vejusha e zezë” – Shqipëria Live
03/02 16:30
Moshat 30-45 vjeç janë shoferet me problematikë në rrugë – Shqipëria Live
03/02 15:32
“Monopatinat nuk duhet të qarkullojnë më në rrugë”, flet eksperti rrugorë – Shqipëria Live
03/02 15:32
Shoferi përplas për vdekje 18 vjeçarin, largohet nga vendngjarja – Shqipëria Live
03/02 15:31
Humbi jetën 35 vjeçari në Tiranë, ja si ndodhi aksidenti i frikshëm – Shqipëria Live
03/02 15:31
Përplasi 11 vjeçarin me biçikletë dhe u largua, detaje nga ngjarja e rëndë – Shqipëria Live
03/02 15:31
“Serbia nuk do e pengojë Kosovën për BE por vetëm me një kusht”, thotë Vuçiç – Shqipëria Live
03/02 15:27
Serbia dhe Kosova gati të këmbejnë komunat, plas sherri – Shqipëria Live
03/02 15:27
Dorëzohet Kurti para Serbisë, komunat serbe gati të lëshohen – Shqipëria Live
03/02 15:26
Tentativë për të gjuajtur Vuçiç, deputetët serbë zihen për Kosovën – Shqipëria Live
03/02 15:26
Veshjet 100 vjeçare të klerit katolik për herë të parë në muze – Shqipëria Live 3 Shkurt 2023
03/02 15:16
Receta magjike për të pastruar zorrën e trashë – Shqipëria Live 3 Shkurt 2023
03/02 14:56