Ernest Gjoka e thotë hapur “Më ka marrë malli për Safet Gjicin dhe …–Procesi Sportiv,24 Maj 2021
25/05/2021 00:30
Komentatori Demokrat: Haaland karagjoz, Mourinho më pëlqeu– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
Shpërthen Safet Gjici: Mbas aeroportit dhe stadiumit dua … – Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
Sistemi VAR në shqipëri, skepticizëm dhe debate, ja si funksionon – Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
Sinemati tregon bisedën e dy arbitrave gjatë ndërhyrjes së VAR– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
Modelja habit studion “Kam një pyetje për Berishën”– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
I ftuari ja kthen Manushit ne studio “Më ke diskriminuar prandaj…”– Procesi Sportiv,13Shtator 2021
14/09 00:15
Goli më i bukur i javës, ja bomba e mesfushorit shqiptar– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
Viola Gjoleka çmend tifozë! Inaguron stadiumin më të ri në Shqipëri- Procesi Sportiv,13 Shtator 2021
14/09 00:15
Jemini debat me Sinematin “Ja çfarë do ndryshojë VARi në shqipëri– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
Shyqyri Ballgjini kujton arbitrin Arsen Hoxha ” Ka qënë abuziv”– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
Modelja habit studion “Kam një pyetje për Berishën”– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
Safet Gjici: Jam skeptik, ja mendimi im për ndërhyrjet e VAR – Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
21 gola në 5 ndeshje, ja çfarë solli java e parë e kampionatit – Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
Gjici reagon për Kokëdhimën: Bleu emrin e kampionatit por jam …– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
Parashikimet e Ylli Agës: 7 ekipe konkurojnë për kampion– Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
“Ja fut kot” Lorenc Jemini zë ngushtë Ylli Agën – Procesi Sportiv, 13 Shtator 2021
14/09 00:15
Sinemati: Ndryshimet në kombëtare pa dashje, Broja më çuditi – Procesi Sportiv, 6 Shtator 2021
07/09 00:15
Droni në Elbasan, Jemini: Arbitrat folën në kufje, Taulant Balla është… – Procesi Sportiv
07/09 00:15
Skandali me stadiumin Air Albania, bëhen koncerte por nuk luhet futboll – Procesi Sportiv
07/09 00:15
Stadiumi Air Albania! Futet kënga Covidi dhe Partia por jo futbolli – Procesi Sportiv,6 Shtator 2011
07/09 00:15