Ermal Mamaqi “ndëshkohet” me punë në komunitet, i bashkohet Veliajt për të mbjellë pemë
20/03/2021 14:44

Aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi duket se ka zgjedhur ta “shlyejë” me punë në komunitet, gjobën e vendosur para pak ditësh nga autoritetet shëndetësore për grumbullime të ndaluara gjatë pandemisë. Moderatori dhe humoristi i njohur, së bashku me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe kandidatin për deputet të PS, Toni Gogu, e mbyllën me batuta humori sezonin e mbjelljeve në Liqenin e Fjollës në Pezë, ku vetë aktori kontribuoi në mbjelljen e 4 pemëve të reja.

Top Channel/ Ballsh, pirgjet e inerteve mbushin lumin Gjanica
03/12 14:42
Top News-Fshatrat pa energji nga moti i keq/Korçë, shumë linja tensioni janë dëmtuar
03/12 14:21
Top News- Kush është anëtarja e KED që futi në sherr maxhorancën e Presidencën?!
03/12 14:12
Top News – Dëshmia e vrasësve të ish-deputetit/ Alibia, natën e atentatit ishim jashtë vendit
03/12 14:09
Top News- Ja kush janë 9 anëtarët e rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi
03/12 14:04
Top News- Çfarë po ndodh në PD?!/ Në dy ditë dorëhiqen 2 kryetarë
03/12 14:03
Top Channel/ Disa fshatra të Korçës pa energji elektrike, bora dëmton shtyllat e tensionit
03/12 13:43
Top Channel/ Vershime uji në Shkodër/ Reshjet e dendura bllokuan kanalizimet në pak minuta
03/12 12:41
Top Channel/ Vaksinohen vetëm të moshuarit. Në Lezhë pak interes nga të rinjtë
03/12 12:33
Top Channel/ Zaptim toke për ndërtim pa leje në llixha, arrestohen inspektorët e IKMT
03/12 12:33
Top Channel/ Anëtarët e rinj të KED. Hidhet shorti në Presidencë
03/12 12:31
Top Channel/ Shiu përmbyt Shkodrën, sistemi i kullimit jashtë funksionit
03/12 12:27
Top Channel/ “D dimer” nuk duhet për vaksinë. Mjekët: Analizë që bëhet për covid
03/12 12:22
Top Channel/ Trageti nga Italia 7 orë me vonesë. Pezullohet sërish lundrimi i anijeve në Vlorë
03/12 12:20
Top News-Reshje të dendura shiu/ Shkodra nën ujë, bllokohen rrugët, s’funksionon sistemi i kullimit
03/12 12:14
Top Channel/ Abuzoi me 12-vjeçaren, e kërcënoi me pistoletë çakmak që të mos tregonte
03/12 12:08
Top News-Burrë e grua me ‘shtëpi bari’/ Shkodër, policia zbulon sasinë prej 100 kg drogë
03/12 12:00
Top Channel/ ‘Lokal droge’ në Gramsh, arrestohet pronari dhe tre klientë
03/12 11:40
Top News-Manovrimet e rrezikshme në rrugë/ Apel për kujdes, shkak dhe moti i keq në vend
03/12 11:38
Top News-Urdhër i prerë, asnjë anije në det!/ Moti i keq në Vlorë, probleme dhe me tragetin
03/12 11:27